Okunma Sayısı: 23842
CANLI YORUMLAR

CANİ ANNE SERBEST!

Adalet bunun neresinde?

Çocuğunu öldürmekle yargılanan Casey Anthony 17 Temmuz 2011 Pazar günü delil yetersizliğinden serbest bırakılacaktı.

Bırakıldı da…

Yüzlerce kişi olayı izlemek için binanın önüne toplandı. Casey 997 gün yattığı hapisten avukatı eşliğinde çıkıp özgürlüğüne kavuşurken insanlar ona “bebek katili!” diye bağırıyordu. Bırakın kızını öldürmeyi, sadece mahkemeye 4 kez yalan söylediği anlaşılması üzerine bile daha fazla yatmalıydı.

Hapishanenin serbest bırakılma fotoğraflarını çekmesi için seçtiği bir fotoğrafçı, “yüzünde bir gülümseme, bir rahatlama ifadesi vardı. Buradan çıktığı için mutluydu” dedi.

Cebindeki 537 dolarla Casey, polislerin koruma amaçlı eşlik ettiği gri bir jeep ile hapishaneden ayrıldı. Yolda avukatının ofislerinden birinin garajında araba değiştirdiği söyleniyor.

Avukatı Casey’e özel bir jet ayarladı, sorulan sorulara da “Casey estetik ameliyat yaptırmayacak. Psikolojik destek alacak, biraz uzaklaşmaya ihtiyacı var” şeklinde cevap verdi.  Şu an kimse Casey’nin dünyanın hangi ucunda olduğunu bilmiyor.

Ama nereye giderse gitsin, “Casey, cehennemde çürü!”, “Sen kızını öldürdün!” çığlıkları kulaklarında yankılanacak.

Bütün bunlardan uzaklaşacak ama yanı başında vicdanı – ki yanında olmasını isteyeceği en son şey bu – olacak!

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1
Derya Keşci
Cevapla Derya Keşci
19.07.2011 13:44:27
Eger vicdani olsaydi yaptiklarini yapmazdi, bilinci olsaydi yaptiklarindan sonra intihar ederdi, ruh saligi olsaydi bu fotografi cekemezdi.... Bunlar olmadigina göre, Caseyin yapacagi tek sey partilerine devam etmek olacaktir.... Sponsorlari sagolsun....
Cevap Yaz
bûya
Cevapla bûya
19.07.2011 13:25:40
beter olsun umarım bir daha asla çocuk doğuramaz....
Cevap Yaz
tatlıcadı
Cevapla tatlıcadı
19.07.2011 13:16:07
Cehennemin dibine kadar yolu var.Söyleyecğim çok şeyin var ama söylersem siteye girişim engellenir .Allah belasını versin
Cevap Yaz
1

KATEGORİNİN HABERLERİ
9 MADDE VAR Kİ...
İNSAN DEĞİLİZ!
ZAYIFLIĞI, HADİSE OLDU
O OLMADAN ASLA !
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
23 NİSAN
YAŞLANMAK GÜZELDİR
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :