Okunma Sayısı: 11216
CANLI YORUMLAR

DOĞRU PARFÜMÜ SEÇMEK

Zevk ve sabır meselesi!

Kokular genelde ilk sürdüğümüz anki gibi kalmazlar. Parfümü ilk kokladığınızda duyduğunuz kokuyu sevebilirsiniz fakat biraz sabırlı olun. Parfümler birkaç saatlik zaman diliminde değişime uğrarlar.

  • Kokunun sürülmesini izleyen ilk dakikalarda (otuz saniyeden-iki-üç dakikaya kadar) ilk izlenimi ediniriz. Çoğumuz kokuyu buna göre satın alırız.
  • “İkinci aşama” beşinci ve onuncu dakikalar arasında duyulur. Bu bölümde koku ilk duyduğumuzdan biraz daha farklıdır.
  • “Final” ise kokunun tene tam olarak sindiği ve gerçek karakterini gösterdiği aşamadır.
  • Dolayısıyla karar vermeden bir kokuyu bu üç aşamayı geçecek sürede üzerinizde taşımanızda fayda vardır. Kokuyu sürdükten sonra yirmi dakika dükkânda oyalanın ve sonra karar verin.


Küçük Öneriler:

  • Kokuyu yalnızca teninize değil, giysilerinizin kimi önemli noktalarına ve aksesuarlarınıza da sürün, hatta iç çamaşırlarınıza bile sürebilirsiniz.
  • Parfümünüzü sürmeden önce bütün vücudunuza aynı kokunun losyonunu uygulayın. Ardından vücudunuzdaki belli noktalara asıl parfümü sürün. Böylece daha az parfümle daha kalıcı etki sağlamış olursunuz.
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
GÖZ MAKYAJINA LENS AYARI
HAFTAYA KEYİFLE BAŞLAYALIM
MODAYA UYAN DUDAKLAR
SADE AMA DOLGUN DUDAK
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :