Okunma Sayısı: 9885
CANLI YORUMLAR

DUL ERKEK MODASI

Önyargı gitti sempati geldi

İngiltere merkezli çöpçatanlık sitesi ThePicnicProject.com’un yürüttüğü araştırmada, yarım milyonun üzerinde kadının olgun ve dul erkekleri, genç erkeklere tercih ettiği ortaya konuldu.

Araştırmaya katılan kadınlardan 48 bini mutlaka evlenip boşanmış erkeklerle birlikte olmak istiyor. Zira kadınlar, ilişkideneyimi fazla olan erkeklerle anlaşmanın daha kolay olduğunu ve onların kadınların neler istediğini daha iyi bildiğini düşünüyor.

Bu yeni akım erkeklere kısaca “Daha önce evlenmiş ve Çekici” anlamına gelen “Puma” (Previously Married and Attractive) deniyor. Puma erkekleri tercih sebebi, ilişki danışmanlığı hizmeti veren Relate kurumu uzmanlarına göre biyolojik sebepler ve yuva kurma özleminden ileri geliyor.

Çünkü, daha önce evlenmiş erkekler yuva kurmanın keyfine vardıkları için daha genç veya evlenmemiş erkeklere nazaran evlilik fikrine çok daha yatkın oluyor.

 

posta

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ÇOCUKLARDA ÖZSAYGIYI ÖLÇMEK
ÖZGÜR BİREY OLACAKSA...
EVLİLİK BİTTİ, YOLA DEVAM
UNUTTUKLARINIZI HATIRLAYIN
GESTAPO OLABİLİRİM AMA...
BAZEN KURALLARIMI YIKARIM!
ÇOCUĞUNUZ SİZİN AYNANIZ
ONUN GÖZÜNDEN SİZ...
TAKDİR ETMEYİ ÖĞRENSİN
BUNU SİZDEN ÖĞRENEBİLİR
ANNE DERBİYE GİDELİM Mİ?
BİLMENİZ GEREKENLER
PAZAR GÜNÜ MANGAL KEYFİ!
BARBEKÜDE SANDVİÇ BİFTEK
ÇALIŞMAK MUTLU MU KILIYOR?
PEKİ YA EVDEKİ ANNELER?
ANNE VE KIZLARI RAKİP Mİ?
EN BÜYÜK RAKİBİM ANNEM!
BEBEK İSTİYORSANIZ...
BU BESİNLERİ TÜKETİN!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
AMBULANS HİZMETLERİ
GESTAPO OLABİLİRİM AMA...
BOŞANAN ANNE BABALAR
OFF! TUVALET KAĞIDI B...
HAMİLELERİN YENİ MODASI
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
KISA SAÇ MODELLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :