Okunma Sayısı: 9831
CANLI YORUMLAR

DUL ERKEK MODASI

Önyargı gitti sempati geldi

İngiltere merkezli çöpçatanlık sitesi ThePicnicProject.com’un yürüttüğü araştırmada, yarım milyonun üzerinde kadının olgun ve dul erkekleri, genç erkeklere tercih ettiği ortaya konuldu.

Araştırmaya katılan kadınlardan 48 bini mutlaka evlenip boşanmış erkeklerle birlikte olmak istiyor. Zira kadınlar, ilişkideneyimi fazla olan erkeklerle anlaşmanın daha kolay olduğunu ve onların kadınların neler istediğini daha iyi bildiğini düşünüyor.

Bu yeni akım erkeklere kısaca “Daha önce evlenmiş ve Çekici” anlamına gelen “Puma” (Previously Married and Attractive) deniyor. Puma erkekleri tercih sebebi, ilişki danışmanlığı hizmeti veren Relate kurumu uzmanlarına göre biyolojik sebepler ve yuva kurma özleminden ileri geliyor.

Çünkü, daha önce evlenmiş erkekler yuva kurmanın keyfine vardıkları için daha genç veya evlenmemiş erkeklere nazaran evlilik fikrine çok daha yatkın oluyor.

 

posta

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ÇALIŞMAK MUTLU MU KILIYOR?
PEKİ YA EVDEKİ ANNELER?
PAZAR GÜNÜ MANGAL KEYFİ!
BARBEKÜDE SANDVİÇ BİFTEK
SOYUT İŞLEMLER DÖNEMİ
10-11 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUNUZ
ÇOCUĞUNUZ SİZİN AYNANIZ
ONUN GÖZÜNDEN SİZ...
İYİ BİR BABA OLMAK
NEREDEN BAŞLAMALI?
ÇOCUKLARDA ÖZSAYGIYI ÖLÇMEK
ÖZGÜR BİREY OLACAKSA...
BEKÂR ANNEYE SÖYLEMEYİN!
BİRKAÇ İTİCİ MERAK İFADESİ
NASIL BİR ANNE BABASINIZ?
AİLE TİPLERİNDE 4 ANA MODEL
8-9 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUNUZ
NE DÜŞÜNÜR,BECERİLERİ NELER
YALNIZ ERKEĞE UFAK TÜYOLAR
KONUMUZ: PRATİK BİLGİLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
"BABA, DİŞİM DÜŞTÜ!"
BASİT MUTFAK TÜYOLARI
YALNIZ BABALARA ÖĞÜTLER
GESTAPO OLABİLİRİM AMA...
BİR KADININ ÇANTASINDA
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
TOPLAYIN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :