Okunma Sayısı: 9787
CANLI YORUMLAR

DUL ERKEK MODASI

Önyargı gitti sempati geldi

İngiltere merkezli çöpçatanlık sitesi ThePicnicProject.com’un yürüttüğü araştırmada, yarım milyonun üzerinde kadının olgun ve dul erkekleri, genç erkeklere tercih ettiği ortaya konuldu.

Araştırmaya katılan kadınlardan 48 bini mutlaka evlenip boşanmış erkeklerle birlikte olmak istiyor. Zira kadınlar, ilişkideneyimi fazla olan erkeklerle anlaşmanın daha kolay olduğunu ve onların kadınların neler istediğini daha iyi bildiğini düşünüyor.

Bu yeni akım erkeklere kısaca “Daha önce evlenmiş ve Çekici” anlamına gelen “Puma” (Previously Married and Attractive) deniyor. Puma erkekleri tercih sebebi, ilişki danışmanlığı hizmeti veren Relate kurumu uzmanlarına göre biyolojik sebepler ve yuva kurma özleminden ileri geliyor.

Çünkü, daha önce evlenmiş erkekler yuva kurmanın keyfine vardıkları için daha genç veya evlenmemiş erkeklere nazaran evlilik fikrine çok daha yatkın oluyor.

 

posta

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
MUTLU BİR İLİŞKİ İÇİN
KENDİ DİLİNİZİ GELİŞTİRİN
BASİT MUTFAK TÜYOLARI
YOK YOK! BAYILACAKSINIZ...
BABA - KIZ İLİŞKİSİ
NASIL BİR BABASINIZ?
8-9 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUNUZ
NE DÜŞÜNÜR,BECERİLERİ NELER
ÖVGÜNÜN GÜCÜ
ÇOCUĞUNUZU CESARETLENDİRİN
GESTAPO OLABİLİRİM AMA...
BAZEN KURALLARIMI YIKARIM!
ARKADAŞLAR ÖNEM KAZANIYOR
DAHA NE CEVHERLER VAR?
BOŞANAN ANNE BABALAR
BAZEN AYRILMAK DAHA İYİDİR
ANNE DERBİYE GİDELİM Mİ?
BİLMENİZ GEREKENLER
ERKEKLERİN SIRLARI
KADINLARIN BİLMEDİKLERİ!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BABA-ÇOCUK KAHVALTI
BABAYLA KIZIN MUTFAK KEYFİ
YALNIZ BABALARA ÖĞÜTLER
HAFTA SONU BABASI OLMAYIN!
ROBOT SEVGİLİLER
KISA SAÇ MODELLERİ
HAMİLELERİN YENİ MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :