Okunma Sayısı: 9395
CANLI YORUMLAR

DUL ERKEK MODASI

Önyargı gitti sempati geldi

İngiltere merkezli çöpçatanlık sitesi ThePicnicProject.com’un yürüttüğü araştırmada, yarım milyonun üzerinde kadının olgun ve dul erkekleri, genç erkeklere tercih ettiği ortaya konuldu.

Araştırmaya katılan kadınlardan 48 bini mutlaka evlenip boşanmış erkeklerle birlikte olmak istiyor. Zira kadınlar, ilişkideneyimi fazla olan erkeklerle anlaşmanın daha kolay olduğunu ve onların kadınların neler istediğini daha iyi bildiğini düşünüyor.

Bu yeni akım erkeklere kısaca “Daha önce evlenmiş ve Çekici” anlamına gelen “Puma” (Previously Married and Attractive) deniyor. Puma erkekleri tercih sebebi, ilişki danışmanlığı hizmeti veren Relate kurumu uzmanlarına göre biyolojik sebepler ve yuva kurma özleminden ileri geliyor.

Çünkü, daha önce evlenmiş erkekler yuva kurmanın keyfine vardıkları için daha genç veya evlenmemiş erkeklere nazaran evlilik fikrine çok daha yatkın oluyor.

 

posta

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
İYİ BİR ANNE OLMAK
NASIL "İYİ ANNE" OLUNUR?
PAZAR GÜNÜ MANGAL KEYFİ!
BARBEKÜDE SANDVİÇ BİFTEK
YALNIZ ERKEĞE UFAK TÜYOLAR
KONUMUZ: PRATİK BİLGİLER
BEBEK İSTİYORSANIZ...
BU BESİNLERİ TÜKETİN!
HAFTA SONU BABASI OLMAYIN!
BOŞANMIŞ BABALARA ÖNERİLER
MUTLU AİLENİN ANAHTARI
BİRLİKTE ZAMAN GEÇİRİN
ERKEKLERİN SIRLARI
KADINLARIN BİLMEDİKLERİ!
YALNIZ BABALARA ÖĞÜTLER
BOŞANMIŞ BABALARA TEKNİKLER
ARKADAŞLAR ÖNEM KAZANIYOR
DAHA NE CEVHERLER VAR?
ÇOK MU MIZMIZ?
HUYSUZ VE SÜREKLİ AĞLIYORSA

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
YORGUNLUK VE OYUN!
YALNIZ ERKEĞE UFAK TÜYOLAR
OFF! TUVALET KAĞIDI B...
EVİM, LEŞ EVİM!
EN İYİ YAZ KOKULARI
BAZILARI KASLI SEVER
HAMİLELERİN YENİ MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :