Okunma Sayısı: 11169
CANLI YORUMLAR

ERKEK MODASINDA DAR KESİM

Rahatlığa kentsel dokunuş

Levi’s Sonbahar 2011 koleksiyonunda tam anlamıyla denim sanatındaki ustalığını konuşturuyor. Erkekler için tasarlanan Levi’s denim pantolonlarda ise slim, skinny (dar) ve tapered (paçaya doğru daralan) kesimler trend olmayı sürdürüyor. Levi’s 510 (Skinny), Levi’s 511 (Slim) ve 519 (Skinny) jeanler genç ve güçlü çizgileriyle sezonun favorileri oluyor.

Sadeliğin gücü adına!

Levi's koleksiyonunda sadelik kesinlikle ön planda. Ürünlerdeki her bir özellik, her bir detay bir nedeni olduğu için orada. Her bir dikiş, bu jeanlere dayanıklılık ve değer katıyor.

Levi’s’ın dar kalıp jeanleri kareli bir gömlek ya da baskılı tişörtle kombinleyebilirsiniz. ‘Denim on denim’ yani alt-üst denim giyme trendine uygun olarak jeanin üzerine denim gömlek ya da denim ceket giyebilir; farklı duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz.


  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
TABANA KUVVET
2012 SONBAHAR KOLEKSİYONU
ERKEK, TABUSUNU YIKIYOR!
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
TOPLAYIN
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :