Okunma Sayısı: 265203
CANLI YORUMLAR

ERKEKLER NASIL SEVER?

En fazla sevilen 5 pozisyon

Bazen erkeklerin yatak odasında bazı pozisyonları neden ısrarla tercih ettiklerini anlayamayız öyle değil mi? Ya da çok konuşkan bir eşiniz yoksa sizinle en çok hangi şekilde mutlu olduğundan bahsetmeyebilir. Sizin için araştırdık-soruşturduk. Hem yurtiçi - hem yurtdışı kaynaklardan edindiğimiz bilgiler bizi erkeklerin en sevdiği 5 seks pozisyonuna ulaştırdı. Ve neden sevdiklerinin cevabını öğrenmemizi de sağladı. Buyrun bakalım;

 

1- Kadın elleri ve dizleri üzerinde:

Bu pozisyonun ne olduğu adından da gayet açık. Kadın elleri ve dizleri üzerinde iken partneri arkasında pozisyon alıyor. Bu pozisyonun çok sevilme sebebi ise öncelikle tamamen psikolojik. Erkek bu pozisyonda kendisini yatak odasının hakimi gibi görüyor. Tamamen dominant bir rol üstleniyor. Ayrıca ilişki esnasındaki hızını kendisi kontrol edebiliyor. Bu pozisyonda penis vajinaya tamamen ulaşabildiği için daha yoğun duygu yaşanıyor. Ve misyoner pozisyonunun aksine bu pozisyonda vajinanın daha sıkı kalması hazzı arttırıyor. Bir de olan biteni rahatlıkla izleyebilmeleri bu pozisyonu tercih etmelerinde en büyük sebeplerden biri.

 

2- Jokey+Misyoner

Aslında birbirinden alakasız gibi görünen bu pozisyon araştırmamız sonunda berabere kaldı. Erkekler her iki pozisyondan da eşit derecede etkileniyor ve en favoriler listesinde bu iki durum iki numarada yer alıyor. Misyoner pozisyonunun beğenilme sebepleri yine dominant olma duygusu, elleri üzerinde yükseldiklerinde olan biteni izleyebilmeleri de memnuniyetlerini arttırıyor. Aynı şekilde bu pozisyonda da hızlarını kendileri ayarlayabiliyorlar. Jokey pozisyonunu en beğenme sebeplerinin başında yine durumu izleme rahatlığı geliyor. İzledikleri filmleri yaşıyor olmak bilinçaltlarında hemen her erkeği mutlu ediyor. Bu pozisyonda fazla yorulmaları da gerekmiyor ve diğer pozisyonlara göre bir miktar daha zor orgazm olabildikleri için eşlerinin memnuniyet ihtimalini de arttırıyorlar. Bu fikir de hoşlarına gidiyor.

 

3- Omuz ve bacaklar:

Bu pozisyonda kadının bacakları eşinin omuzlarında duruyor. Beğenilme sebepleri ise dominantlık duygusu, olan biteni net bir şekilde izleyebilmeleri, izledikleri filmlerde gördüklerini yaşıyor olmanın memnuniyeti ve görüntüyü heyecan verici ve pornografik bulmaları.

 

4- Ters jokey:

Ters jokey adından da anlaşıldığı üzere erkeğin sırt üstü yattığı ve kadının üzerine arkası dönük oturduğu pozisyon. Bu pozisyonun beğenilme sebebi üstte anlattığımız düz jokey pozisyonun beğenilme sebebiyle aynı. Burada ekstra olarak (duruş itibariyle) penis normalde duracağından hafif farklı bir açıyla duruyor ve bu baskı memnuniyeti yaratıyor.

 

5- Duvara doğru:

Hayır filmden bahsetmiyoruz. Bu pozisyonda kadın çoğunlukla ayakta ya da masa veya benzeri bir yere arkası eşine dönük şekilde duruyor veya masaya yaslanıyor. Yine erkeklerin dominant hissettiği, eşini istediği gibi izleyebildiği, kendi hızını ayarlayabildiği ve bu şekilde vajina sıkı olduğundan daha fazla haz alabildikleri bir pozisyon olarak beş numarada yerini alıyor.

 

Oral Seks

Araştırmamızın sonunda erkeklerin hepsinin oral seksten hoşlandığını ancak bunu cinsel ilişki kabul etmediğini okuduk. Çok azı oral seksi bir cinsel pozisyon olarak sıralamaya alıyor. Ancak Türkiye’de ve dünyada erkeklerin tamamı oral seksin çok önemli olduğu konusunda hemfikir. Eşleri oral seks yapıyorsa önce sevildiklerinden emin oluyorlar çünkü hemen hepsi kadınların bundan çok hoşlanmadığını düşünüyor. Enteresan bir şekilde (kadınların aksine) kendi hijyenlerine dair en ufak endişe taşımıyorlar. Bu esnada kendilerini çok özel ve önemli hissediyorlar ve bu kadar önemsedikleri bir uzuvlarına çok lezzetli bir yiyecekmiş gibi davranılması öncelikle psikolojik olarak mutlu olmalarını sağlıyor. Ağız içi, ısı ve ıslaklık olarak vajinal ortamı simule ediyor. Peki neden vajinadan fazla rağbet görüyor sorusunun cevabı ise; dil.

 

Kadınların en favori seks pozisyonları için bu linki tıklayın:

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
PARKİNSON'DA ERKEN TEŞHİS
BELİRTİLERİ CİDDİYE ALIN
AYAKLARINIZ NEDEN ŞİŞER
HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?
SIFIR BEDEN TUTKUSU
ERKEN MENOPOZ BELİRTİSİ
RİSKLİ BİR HAMİLELİK
NASIL BELİRLENİR?
VARİSLERDEN KURTULUN
İMKANSIZ DEĞİL...
ÇARPIK AYAK SORUNU
ERKEK ÇOCUKLARDA DAHA FAZLA
SİZDE HİPERTANSİYON VARSA
NEDENLERİ VE TEDAVİSİ NEDİR
MUTLAKA SAHURUNUZU YAPIN
RAMAZANIN BESLENME BOYUTU
ADET AĞRISI PSİKOLOJİK Mİ?
BU DÖNEME İLİŞKİN SORULAR
AYDA 1 KEZ KENDİNİ ŞIMART
NE İSTİYORSAN ONU YE!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
AĞIZ KANSERİ RİSKİ
İLK İLİŞKİ ENDİŞESİ
ERTESİ GÜN HAPI YANIL...
HAMİLEYİM VE SEVİŞEBİ...
İLGİLİ VİDEOLAR
BEBEĞİNİZ SİZE VE ETRAFINA DAİR NELERİ HİSSEDER?
BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNE YARDIMCI OLUN
12 - 24 AY ARASI BEBEKLERİN GELİŞİMİ NASIL OLMALI?
0 - 6 AYLIK BEBEKLER İÇİN OYUNLAR
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
YAŞLANMAK GÜZELDİR
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :