Okunma Sayısı: 10793
CANLI YORUMLAR

MAKYAJDA KEDİ GÖZÜ

Liner Metallic serisi

Golden Rose Style Liner Metallic serisi ile 2012 yılı boyunca etkileyici bakışlara sahip olabilmeniz için, göz makyajında “kedi gözü” çekiciliğini yakalayabilirsiniz...

Golden Rose Style Liner Metallic serisindeki mavi, yeşil, bronz, gri, mor gibi 14 farklı canlı rengiyle  kirpik diplerinizden başlayıp, gözünüzün dışına doğru ince bir çizgi çekin. Ardından göz bitiminden kaşlarınıza doğru hafif bir kuyruk çekin. Göz hatlarınızın daha da belirgin olması için kaşlarınızın altına beyaz far sürerek, göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Özellikle kirpik diplerine kalın hatla çekilen ve gözlerinizi ön plana çıkaran canlı renklerdeki Golden Rose Style Liner Metallic ile hem modayı gözlerinize taşıyacak hem de 50’li yılların kedi bakışı efektini yakalayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Style Liner Metallic’in fiyatı 12.00 TL.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
FETİH 1453
SAAT 14:53'TE GÖSTERİMDE
FEMİNENLİK VE 70'LER...
HAVADAR HAVADAR TAKILALIM
8-9 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUNUZ
NE DÜŞÜNÜR,BECERİLERİ NELER
ANKSİYETE NEDİR?
BEDENSEL BELİRTİLERİ NELER?
SESİNİZ KISILMASIN
ÖNEMLİ 5 NEDEN
BU YIL ETEKLER ÇİFTLENİYOR
YİNE YENİDEN KADINSI SİLUET
GÜZEL GÖRÜNME ÇABASI
ALDATILMA KORKUSUNDAN MI?
10 MİLYON AVROLUK KEDİ
DÜNYANIN EN ZENGİN KEDİSİ
MULTİPL SKLEROZ DEYİP GEÇME
20-40 YAŞ ARASINA DİKKAT

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
İPEKSİ DOKUNUŞ
AKMAYAN BİR MAKYAJ MÜMKÜN
GÜZELLİKTE ACİL DURUMLAR!
HAFTAYA KEYİFLE BAŞLAYALIM
İLGİLİ VİDEOLAR
SAÇINIZ ÇEKİLİRSE
KOLTUK ALTI BOTOKSU
BİLEĞİNİZDEN TUTUP SÜRÜKLERLERSE
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
BAZILARI KASLI SEVER
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
ÜNLÜLERİN KOMİK ANLARI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :