Okunma Sayısı: 6831
CANLI YORUMLAR

ÖĞRETMENLERE MÜJDE!

Şubat'ta 17 bin kadro

Dinçer, MEV Gökkuşağı Eçem Anaokulu ve İlköğretim Okulunda düzenlenen karne töreninin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Hükümet olarak yapılan çalışmalardan sonra şubat ayında 17 bin öğretmen almaya karar verdiklerini bildiren Dinçer, "17 bin öğretmenimizi şubat ayında, ikinci dönemin başında hemen yetiştirecek şekilde bürokratik işlemleri tamamlayacağız ve öğretmelerimizi bu süreçte alacağız" diye konuştu.

Dinçer, ataması yapılacak 17 bin öğretmenin kadrolu olarak alınacağını belirterek, bu atamanın eğitimin başlamasından hemen önce yapılacağını söyledi.

Hangi branşlarda öğretmen atanacağı yönündeki bir soru üzerine Dinçer, branşların ve illerin, çok yakında yayımlanacak klavuzda yer alacağını belirtti.

 

milliyet

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ÇOKLU GEBELİKLERDE DOĞUM...
İKİZ BEKLERKEN...
DAĞLICA'DA 8 ŞEHİT
2 YIL SONRA YİNE ACI HABER
YAŞAMA VEDA ETTİ
2012 YILINDA BURÇLAR
KOÇ, BOĞA VE İKİZLER
AİLE HEKİMİNDEN MESAJ
"TEBRİKLER, KIZINIZ HAMİLE"
FACEBOOK RAKAMLARI
TÜRKİYE'DE EŞSİZ TÜRDEN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BLOGGER ANNELER BULUŞTU
KÜRTAJ YASASI YOLDA
OKULLARDA DAHA AZ HASTALIK
ÇOCUKLAR DA SÜREBİLİYOR
İLGİLİ VİDEOLAR
ÇOCUK GELİNLER
İŞ YERİNDE PSİKOLOJİK TACİZ
BİZDEN HABERLER 12.07.2011
BİZDEN HABERLER 18.07.2011
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
YENİ YILDA DENEYİN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :