Okunma Sayısı: 9692
CANLI YORUMLAR

ÜÇ MARKA ÜÇ ODA

Çocuğunuz ve bebeğiniz için

Bir bebek fuarını daha geride bıraktık. Bebek bekleyen ya da çocuğuna yeni bir oda hazırlamak isteyen aileler fuara gitti. Fuarı kaçıranlar ya da fuar alanını uzak bulduğu için gitmeye üşenenler de olmuştur mutlaka. Hazır konu daha sıcakken, biz de sizin için üç farklı markadan çocuk odası önerileri derledik.

***

BedRooms Çocuk Odası Tasarımları: 

Assomobili bebek, çocuk ve genç odaları modüler bir sisteme sahip. Örnek oda resimlerinde görülen her modül 32 adet lake rengi, 2 ahşap alternatifi ve birçok kulp alternatifi istenildiği gibi kombine edilerek üretilebiliyor.

Firmanın yerden kazandırmak amaçlı veya birden fazla çocuğu aynı odada yerleştirme düşüncesiyle hazırlamış olduğu birçok değişik tasarımı bulunuyor.

Normal karyolalarda yatağın altı boş, arkadaş yataklı veya çekmeceli seçilebiliyor. Arkadaş yatakları tekerlekli ve ayaklı olup normal yatak seviyesine yükselebiliyor.

Kitaplık ve dolap modüllerinde 6 en ve 8 yükseklik alternatifi kombine edilerek, neredeyse yerine göre kombinasyonlar çıkabiliyor. Dolap kapaklarında giysileri tozdan korumak için tozluk bantları bulunuyor.

Kitaplık ve dolap kapaklarının istenen bölümü blackboard ya da whiteboard olarak da ısmarlanabiliyor. Bu kapaklar ileride lake veya kaplama olanlarıyla da değiştirilebiliyor.

Çilek Bebek Odaları - Baby Dream:

Çilek, 15 yıl önce tasarım odaklı bir firma olarak kuruldu. Her çocuğun hayal ettiği yaşam alanı farklı. Kendi ilgi alanlarına ve tarzlarına uygun bir odaya sahip olmak, hepsinin ortak isteği. Onların bu beklentisini karşılamak isteyen Çilek, bugün yalnızca çocuk ve gençler için, onların yaş ve ilgi alanlarına yönelik ürünler tasarlıyor. 

Marka; kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı bebek, çocuk ve genç mobilya ve aksesuarlarını, ileri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarladığını ve ürettiğini belirtiyor. Tüm Çilek Ürünlerinin (GS) Yüksek Güvenlik ve Kalite Belgesi'ne sahip olduğunu ileri sürüyor.

Bellona Genç Odaları - Start F1 Arabalı Karyola:

Araba görünümlü olarak tasarlanan karyolanın gövdesinde beyaz renkli abs plastik malzeme kullanılmış. Araba yüzeyinde çeşitli görsel efektler ve konsepte uygun etiketler yer alıyor. Üniteye tasarımı desteklemek amacı ile ses sistemi yerleştirilmiş ve farlarında ise led aydınlatma kullanılmış.


  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ERKEK VE KIZ ÇOCUKLARI
SOSYAL GELİŞİMDEKİ FARKLAR
BEBEĞİNİZ ODADA GÜVENDE Mİ?
ODA SEÇİMİNE DİKKAT
UYKUYA HAZIRLIK MERASİMİ
BASİT AMA FAYDALI ÖNERİLER
BEBEKLERDE GAZ SANCISI
HANGİ GIDALARDAN KAÇINMALI
TORUN ŞIMARTILAMAZ MI?
DUYGUSAL DOYUMSUZLUK DA NE?
DİKKAT BAKICI VAR
BAKICI ANNE OLMALI!
KARİZMATİK VE SADE
HAAZ, YENİNİN ÖTESİNDE
BEBEĞİM YAZIN NE GİYMELİ?
NELERİ EKSİK ETMEMELİ?

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ÇOCUKLAR PEPEE İLE UYUYOR
O'NUN ODASI
BEBEK ODALARINDA İLK ADIM
BEBEK ODALARINDA İLK ADIM
İLGİLİ VİDEOLAR
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 1
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 2
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 3
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 4
TOPLAYIN
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :