Okunma Sayısı: 11104
CANLI YORUMLAR

ÜÇ MARKA ÜÇ ODA

Çocuğunuz ve bebeğiniz için

Bir bebek fuarını daha geride bıraktık. Bebek bekleyen ya da çocuğuna yeni bir oda hazırlamak isteyen aileler fuara gitti. Fuarı kaçıranlar ya da fuar alanını uzak bulduğu için gitmeye üşenenler de olmuştur mutlaka. Hazır konu daha sıcakken, biz de sizin için üç farklı markadan çocuk odası önerileri derledik.

***

BedRooms Çocuk Odası Tasarımları: 

Assomobili bebek, çocuk ve genç odaları modüler bir sisteme sahip. Örnek oda resimlerinde görülen her modül 32 adet lake rengi, 2 ahşap alternatifi ve birçok kulp alternatifi istenildiği gibi kombine edilerek üretilebiliyor.

Firmanın yerden kazandırmak amaçlı veya birden fazla çocuğu aynı odada yerleştirme düşüncesiyle hazırlamış olduğu birçok değişik tasarımı bulunuyor.

Normal karyolalarda yatağın altı boş, arkadaş yataklı veya çekmeceli seçilebiliyor. Arkadaş yatakları tekerlekli ve ayaklı olup normal yatak seviyesine yükselebiliyor.

Kitaplık ve dolap modüllerinde 6 en ve 8 yükseklik alternatifi kombine edilerek, neredeyse yerine göre kombinasyonlar çıkabiliyor. Dolap kapaklarında giysileri tozdan korumak için tozluk bantları bulunuyor.

Kitaplık ve dolap kapaklarının istenen bölümü blackboard ya da whiteboard olarak da ısmarlanabiliyor. Bu kapaklar ileride lake veya kaplama olanlarıyla da değiştirilebiliyor.

Çilek Bebek Odaları - Baby Dream:

Çilek, 15 yıl önce tasarım odaklı bir firma olarak kuruldu. Her çocuğun hayal ettiği yaşam alanı farklı. Kendi ilgi alanlarına ve tarzlarına uygun bir odaya sahip olmak, hepsinin ortak isteği. Onların bu beklentisini karşılamak isteyen Çilek, bugün yalnızca çocuk ve gençler için, onların yaş ve ilgi alanlarına yönelik ürünler tasarlıyor. 

Marka; kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı bebek, çocuk ve genç mobilya ve aksesuarlarını, ileri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarladığını ve ürettiğini belirtiyor. Tüm Çilek Ürünlerinin (GS) Yüksek Güvenlik ve Kalite Belgesi'ne sahip olduğunu ileri sürüyor.

Bellona Genç Odaları - Start F1 Arabalı Karyola:

Araba görünümlü olarak tasarlanan karyolanın gövdesinde beyaz renkli abs plastik malzeme kullanılmış. Araba yüzeyinde çeşitli görsel efektler ve konsepte uygun etiketler yer alıyor. Üniteye tasarımı desteklemek amacı ile ses sistemi yerleştirilmiş ve farlarında ise led aydınlatma kullanılmış.


  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ONUNLA OYUN OYNAYIN
ZEKA GELİŞİMİNE OYUN ETKİSİ
UFAKLIKLA UZAK YERLER...
TATİLİNİZİ SAĞLAMA ALIN
EVDEKİ FAZLALIKLAR
SİZİ HUZURSUZ EDİYORSA...
SEBZEYİ VETO EDİYORSA
YİYECEĞİN İÇİNE GİZLEYİN!
AİLESEL AKDENİZ ATEŞİ
TANI, ÇOCUKKEN KONUR
KENDİNİ KABULLENME SANATI
VE GÜLEBİLME YETENEĞİ
ÇOCUKLAR NASIL GİYİNMELİ
BİR YETİŞKİN GİBİ Mİ?
ÇOCUĞUNUZU KORUMAK İÇİN...
RİSKLERİ ORTADAN KALDIRIN
AYNI FREKANSTA OLMAK
TARAF OLMANIN ÖNEMİ

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ŞIK VE FONKSİYONEL
ÇOCUĞUNUZUN ODASI CAN...
BEBEKLERE ÖZEL YATAKLAR
ÇOCUKLARIN HAYAL DÜNYASI
İLGİLİ VİDEOLAR
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 1
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 2
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 3
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 4
23 NİSAN
2012 YILINA DAMGA VURAN
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :