Okunma Sayısı: 27212
CANLI YORUMLAR

YILIN DÜĞÜNÜYMÜŞ!

Çok da umurumuzda!

 

Evet, Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel’in düğününden bahsediyorum. Aslında iki insan evleniyor, bizi alakadar etmez. Ama olayın altında yatan bir insanlık meselesi var.

Ali Taran kanserle mücadele eden eşi Selma Taran’dan boşanıyor ve 18 gün sonra Ayşe Özyılmazel’le (tanışmalarının üzerinden 1 ay bile geçmeden) evleniyor.

Ayşe Özyılmazel birkaç hafta önce İbrahim diye biriyle birlikte olduğunu ve çok mutlu olduğunu söylüyordu.

Kanserli bir eski eş ve çocuklar söz konusu. Her ne kadar Ali Taran’ın kızı Özyılmazel’den 5 yaş büyük olsa da, bu da bizi ilgilendirmez. Ali Taran’ın vefa, anlayış ve saygı duygularının ne kadar gelişmiş olduğuyla ilgileniyor insanlar.

Açıkçası, ben her şeyin göründüğü gibi olmadığını düşünüyorum. Biri reklamcı, biri şarkıcı… Burada bir rant kaygısı olabileceği geliyor aklıma. Yeni çıkacak bir albüm ve reklam şirketinin işlerinin açılması bu evliliğin en büyük getirisi olabilir. Ama iki insanın insanlıklarından birçok şey götüreceğe benziyor.

Ayrıca, Ali Taran'ın t-shirt'ünün üzerindeki ne öyle? Kıl yumağı gibi...

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1 2
fışıfoş
Cevapla fışıfoş
14.07.2011 18:28:08
yılın danışıklı düğünü desek daha doğru olmaz mı?
Cevap Yaz
beyza
Cevapla beyza
06.07.2011 22:17:55
hiç yakışmamışlar ,bu gibi insanları maalesefki gençlerimiz örnek alıyor,babaları yaşlarında adamlarla birlikte oluyor kızlarımız,erkekler anneleri yaşlarında kadınlarla birlikte ,offff nereye gidiyor bu gençlik bilmiyorum ,allah sonumuzu hayır etsin,gelinlik ayşe hanımın normal halinden hiçbir farkı yok,normalde kızlar gelinlik giydimi ayrı bir güzel olur,makyajıyla,duruşuyla ,endamıyla ,ama ben gelin yerine şarkıcı olmaya çalışan bir kadın görüyorum,işlerini daha çok büyütmeye çalışan bir adam görüyorum....
Cevap Yaz
tatlıcadı
Cevapla tatlıcadı
06.07.2011 21:40:30
neden yorumum çıkmadı ki uygunsuz bir yazı yoktu ki halbu ki
Cevap Yaz
sevgiley
Cevapla sevgiley
06.07.2011 10:22:24
rezalet bu adamdan da bu kadından da hiç hoşlanmıyordum şimdi iğreniyorum birde günlerce tv de gazetelerde gösterip yazmıyorlarmı bunlarda kendilerini çok önemli şahsiyet sanıyor
Cevap Yaz
Derya Keşci
Cevapla Derya Keşci
05.07.2011 15:57:48
Yumakla erkek olunuyor sanmis herhalde? Erkekligimiz yok, yumagimiz olsun?
Cevap Yaz
bûya
Cevapla bûya
05.07.2011 15:41:21
damat traşı denen birşey vardı bi zamanlar:)) Gorilden bozma adamlar ne zaman bu kadar değerlendi ? Aştır meşktir Allah sahibine bağışlasın orası beni ilgilendirmez de; güzelim Ayşe o kadar süslenmiş püslenmiş, be adam bari bi traş ol da gelinin yanına yakış..Peeehhh nerdeeee? reklamcı olunca farklı oluyor herhalde:DD ha ayrıca bu kadar yaş farkına ve arkalarında bu kadar canı yanan birileri varken mutlu olabiliyorlarsa mutluluklar diyelim...
Cevap Yaz
1 2

KATEGORİNİN HABERLERİ
TEHLİKELİ METOD
FUTBOLDA ŞİKE
YİNE MEHMET ALİ ERBİL
HEP BERABER TECAVÜZ
ROBOT SEVGİLİLER
KISA SAÇ MODELLERİ
ÇOCUKLAR BUNLARA BAYILACAK
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :