Okunma Sayısı: 7395
CANLI YORUMLAR

CİLDİNİZİN DOĞASINI KORUYUN

Çevre dostu Burt ile

Burt’s Bees, 27 yıl önce arı yetiştiricisi Burt Shavitz ve grafik tasarımcı Roxanne Quimby tarafından temelleri atılan doğal kişisel bakım ürünleri markasıdır. 

Doğaya saygılı bir marka olan Burt’s Bee ürünlerinin hiçbirinde paraben, sülfat, fatalat veya diğer petrokimyasallar bulunmuyor ve elbette en önemlisi hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Cilde ve doğaya saygılı, doğal içeriklerden oluşan eksiksiz yüz ve cilt bakım ürünlerini sunuyor.

Sadece ürünlerin doğallığıyla değil çevre dostu ambalajlarından şirket politikalarına kadar markanın tüm noktalarındaki çevreci yaklaşım dikkate şayan. Ürünlerin yüzde 100’e yakın oranda doğal içerik kullanılarak elde edildiğinin altını çizen marka müdürü Andrew Dixoen, “Doğadan almaktansa doğayı koruyup, ona kaybettiklerini kazandırmaya inanıyoruz. Bu saygı duymamız gereken bir döngü.” açıklamasında bulunuyor.

 

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
MUCİZE İKSİR
BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZ İÇİN
TÜM CİLDİNİZ YUMUŞAYACAK
VE EŞİNİZ BUNA BAYILACAK
SAÇ VÜCUDUN BAROMETRESİ
SAÇ, SİNYAL VERİR
BARIŞMA SEKSİ İŞİ ÇÖZMEZ
CİSED'DEN AÇIKLAMA
AKNESİZ BİR CİLT İÇİN
BİR DE BUNLARI DENEYİN...
TEM'DE ZİNCİRLEME KAZA
1 ÖLÜ, 29 YARALI
DİŞ GICIRDATMA TEHLİKELİDİR
SEBEBİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
45 YAŞ ÜSTÜ DİKKAT!
GÖZ TANSİYONU RİSKLİDİR

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
RUJUNUZ SİZİ ZEHİRLEY...
KADİFEMSİ DUDAKLAR İÇİN
STİL SAHİBİ ÇOCUK REKABETİ
KIŞ MAKYAJI NASIL OLMALI?
İLGİLİ VİDEOLAR
SAÇINIZ ÇEKİLİRSE
KOLTUK ALTI BOTOKSU
BİLEĞİNİZDEN TUTUP SÜRÜKLERLERSE
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
KISA SAÇ MODELLERİ
OJENİZ NE RENK OLSUN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :