Okunma Sayısı: 6870
CANLI YORUMLAR

CİLDİNİZİN DOĞASINI KORUYUN

Çevre dostu Burt ile

Burt’s Bees, 27 yıl önce arı yetiştiricisi Burt Shavitz ve grafik tasarımcı Roxanne Quimby tarafından temelleri atılan doğal kişisel bakım ürünleri markasıdır. 

Doğaya saygılı bir marka olan Burt’s Bee ürünlerinin hiçbirinde paraben, sülfat, fatalat veya diğer petrokimyasallar bulunmuyor ve elbette en önemlisi hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Cilde ve doğaya saygılı, doğal içeriklerden oluşan eksiksiz yüz ve cilt bakım ürünlerini sunuyor.

Sadece ürünlerin doğallığıyla değil çevre dostu ambalajlarından şirket politikalarına kadar markanın tüm noktalarındaki çevreci yaklaşım dikkate şayan. Ürünlerin yüzde 100’e yakın oranda doğal içerik kullanılarak elde edildiğinin altını çizen marka müdürü Andrew Dixoen, “Doğadan almaktansa doğayı koruyup, ona kaybettiklerini kazandırmaya inanıyoruz. Bu saygı duymamız gereken bir döngü.” açıklamasında bulunuyor.

 

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
AŞK TATİLİNE NE DERSİNİZ
OTELLERİN AŞK PROGRAMI
ANNELİK ESTETİĞİ
NE ZAMAN, NASIL?
ADET DÖNEMİNE BİTKİ ÇAYLARI
SORUNA GÖRE ÇEŞİTLER
ÇANLAR ÇALIYOR
YILBAŞI İNDİRİMLERİ...
MASA GİBİ ŞEHİR
BİR KIŞ VAKTİ TRABZON
YENİ YAPITLAR YENİ UFUKLAR
İSTANBUL MODERN'DE
İLK KADIN EMNİYET MÜDÜRÜ
FERİHA SANERK BELGESELİ
BU SEZON ZIMBALAR HER YERDE
ATMAYIN, YENİLEYİN!
YENİ YILDA YENİ HEDEFLER
MUTLU BİR AİLE İÇİN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BAKIM ÜRÜNLERİNİZİ KORUYUN
KALICI OJELER !
DOĞRU PARFÜMÜ SEÇMEK
İPEKSİ DOKUNUŞ
İLGİLİ VİDEOLAR
SAÇINIZ ÇEKİLİRSE
KOLTUK ALTI BOTOKSU
BİLEĞİNİZDEN TUTUP SÜRÜKLERLERSE
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
KISA SAÇ MODELLERİ
O KADAR DA SÜPER DEĞİLLER
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :