Okunma Sayısı: 10575
CANLI YORUMLAR

HAMİLELİKTE ÇATLAKLARA SON

Teniniz yumuşacık olsun

Hamilelik sırasında oluşan çatlaklar Dermokil Vücut losyonu ile sorun olmaktan çıkıyor. Dermokil vücut losyonu, düzenli olarak kullanıldığında hamilelikte oluşacak çatlakların önüne geçerken, teninizi de yumuşacık yapıyor.

Papatya özleriyle zenginleştirilmiş vücut losyonu, mükemmel kokusuyla sizi etkilerken, uzun süre cildinizin nemli kalmasını sağlıyor.

Hamilelik döneminde oluşan çatlaklar, doğru cilt bakım ürünlerinin kullanılmaması nedeniyle ömür boyu vücutta kalıyor. Hamilelik döneminde kadınların ciltlerinin neme çok daha fazla ihtiyaç duyduğu ise bilinen bir gerçek.

Bu dönemde cildi sürekli nemlendirerek, çatlak oluşumunu engellemeye yönelik kullanılacak vücut losyonu,  cilt için oldukça faydalı papatya özünün yanı sıra protein ve vitaminleri de içeriyor. Sürekli uygulanması sonucu vücudunuza terapi etkisi yaratan vücut losyonu, çatlakların oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, ciltte sıkılaşması istenen bölgelerin toparlanmasına da yardımcı oluyor.

Vücut losyonu tüm cilt tipleri için hazırlanmış özel formülü sayesinde cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak uzun süre bakım sağlıyor. Dermokil vücut losyonu, içeriğindeki zengin mineraller ile ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak, cildinizin canlı kalmasını sağlıyor.

Tüm seçkin eczanelerden elde edebileceğiniz Dermokil el ve vücut losyonu için tavsiye edilen satış fiyatı 10 TL’dir. 

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
SIVI KALORİLERE DİKKAT
O KADAR DA MASUM DEĞİLLER
NAM-I DİĞER BİTKİSEL SÜT
ÜZÜM SUYUNUN FAYDALARI...
HAMİLELİKTE 39. HAFTA
KİLONUZ ARTMAMALI
İKİZLERE UYKU TERBİYESİ
VARDIR BUNUN DA BİR YOLU...
FAYDALARI SAYMAKLA BİTMİYOR
TAYLAN KÜMELİ ANLATIYOR
BAŞINA DARBE Mİ ALDI?
NE YAPMANIZ GEREKİYOR?
ÇOCUKLARI BEKLEYEN TEHLİKE
BAHAR AYLARINA DİKKAT
HAMİLELİKTE 33. HAFTA
BEYNİ HIZLA BÜYÜYOR!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
HAMİLELİKTE İLK 6 SORU
GEBELİKTE EGZERSİZ YAPMALI
HAMİLELİKTE KANAMA
HEMOROİD (BASUR)
İLGİLİ VİDEOLAR
BEBEĞİNİZ SİZE VE ETRAFINA DAİR NELERİ HİSSEDER?
BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNE YARDIMCI OLUN
12 - 24 AY ARASI BEBEKLERİN GELİŞİMİ NASIL OLMALI?
0 - 6 AYLIK BEBEKLER İÇİN OYUNLAR
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
O KADAR DA SÜPER DEĞİLLER
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :