Okunma Sayısı: 10865
CANLI YORUMLAR

HAMİLELİKTE ÇATLAKLARA SON

Teniniz yumuşacık olsun

Hamilelik sırasında oluşan çatlaklar Dermokil Vücut losyonu ile sorun olmaktan çıkıyor. Dermokil vücut losyonu, düzenli olarak kullanıldığında hamilelikte oluşacak çatlakların önüne geçerken, teninizi de yumuşacık yapıyor.

Papatya özleriyle zenginleştirilmiş vücut losyonu, mükemmel kokusuyla sizi etkilerken, uzun süre cildinizin nemli kalmasını sağlıyor.

Hamilelik döneminde oluşan çatlaklar, doğru cilt bakım ürünlerinin kullanılmaması nedeniyle ömür boyu vücutta kalıyor. Hamilelik döneminde kadınların ciltlerinin neme çok daha fazla ihtiyaç duyduğu ise bilinen bir gerçek.

Bu dönemde cildi sürekli nemlendirerek, çatlak oluşumunu engellemeye yönelik kullanılacak vücut losyonu,  cilt için oldukça faydalı papatya özünün yanı sıra protein ve vitaminleri de içeriyor. Sürekli uygulanması sonucu vücudunuza terapi etkisi yaratan vücut losyonu, çatlakların oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, ciltte sıkılaşması istenen bölgelerin toparlanmasına da yardımcı oluyor.

Vücut losyonu tüm cilt tipleri için hazırlanmış özel formülü sayesinde cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak uzun süre bakım sağlıyor. Dermokil vücut losyonu, içeriğindeki zengin mineraller ile ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak, cildinizin canlı kalmasını sağlıyor.

Tüm seçkin eczanelerden elde edebileceğiniz Dermokil el ve vücut losyonu için tavsiye edilen satış fiyatı 10 TL’dir. 

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
VARİS OLMASIN İSTİYORSANIZ
GÜNEŞ Mİ DENİZ Mİ İYİ GELİR
BİR DE ANNE GÖZÜYLE BAKALIM
EMZİRMENİN SİZE FAYDASI NE?
RAHİM BOZUKLUKLARINA DİKKAT
HAMİLE KALMADAN ÖNCE
İŞİNİZİ SEVİYOR MUSUNUZ?
O HALDE DİKKATLİ OLUN
BAYRAM MENÜSÜ
SAĞLIĞINIZ İÇİN DİKKAT!
BAŞARI=GENÇLİK VE DİNAMİZM
ESTETİĞİN NEDENİ BU MU?
BAĞIRSAK HASTALIĞI CROHN
SOSYAL HAYATI ZORLAŞTIRIYOR
RAHMİNİZİN KODUNU
DA VİNCİ ÇÖZÜYOR
DİYABET VE ÇOCUK
ANNE-BABALARA ÖNERİLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
HAMİLEYKEN YORGUNLUK
HAMİLELİKTE İLK YARDIM
ANNEDEKİ DEĞİŞİMLER: MEME
GEBELİKTE SEKSTEN KOR...
İLGİLİ VİDEOLAR
BEBEĞİNİZ SİZE VE ETRAFINA DAİR NELERİ HİSSEDER?
BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNE YARDIMCI OLUN
12 - 24 AY ARASI BEBEKLERİN GELİŞİMİ NASIL OLMALI?
0 - 6 AYLIK BEBEKLER İÇİN OYUNLAR
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
MİNİKLERİN BOYUT ZİYARETİ
KISA SAÇ MODELLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :