Okunma Sayısı: 9231
CANLI YORUMLAR

OFF! TUVALET KAĞIDI BİTMİŞ!

Çözüm internette

Çalışan ebeveynler bir de boşanmışsa her şeyi tek başlarına yapmak zorunda kalıyorlar. İşten eve geliyorsunuz, soyunup dökünmüşsünüz, yorgunsunuz…

Tuvalet kağıdı bitmiş ya da yiyecek hiçbir şey yok.

Tuvalet kağıdının bitmesi –hele de zamanlama gerçekten yanlışsa- fena bir şey.

Yine de gece geç saatte acıktığınızda en yaygın sıcak yemek alternatifi için şansınız yok değil.

Yemek Sepeti yaşadığınız yere en yakın hazır yemekçileri karşınıza getiriyor ve on-line sipariş verebiliyorsunuz. Hatta pek çok yiyecek firması internetten sipariş verdiğiniz için size indirim uyguluyor ya da içeceği bedava yolluyor.

Yiyecek, içecek ve diğer tüm alışveriş ihtiyacınızı yine internetten hem istediğiniz saatte hem de yine çeşitli hediye ve indirimlerden faydalanarak vermeniz mümkün.

Migros Sanal Market

Tansaş Sanal Market

Carrefour Expres

Bu arada yakınınızdaki marketlerin de evlere servisi oluyor. Tek bir ekmek ya da süt için büyük marketler aranmaz derseniz çevrenizdeki ufak marketlerin telefon numarasını bulmak için, bağlı olduğunuz belediyenin internet sitesinde e-rehber bölümünü kullanın

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
HAFTA SONU BABASI OLMAYIN!
YALNIZ BABA ALIŞVERİŞTE
BASİT MUTFAK TÜYOLARI
GESTAPO OLABİLİRİM AMA...
İLGİNÇ DÜĞÜNLER
BİR KADININ ÇANTASINDA
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :