Okunma Sayısı: 9689
CANLI YORUMLAR

ANİDEN MİSAFİR GELİRSE

Ve eviniz dağınıksa...

Evde oturuyorsunuz ve bir telefon geldi, çok sevdiğiniz yakın bir aile dostunuz sizi ziyaret edecek. Büyük bir memnuniyetle kabul edeceğinizi söylediniz ve telefonu kapattınız. Ev darmadağınık, üstünüz başınız da hiç misafir karşılamaya uygun değil. Bu durumda hızlıca kendinizi ve evinizi misafire hazırlamanız için işte size birkaç basit öneri: 

  • Önce üstünüzü değişitirin, saçınıza, makyajınıza kısacası görüntünüze çeki düzen verin. Unutmayın kapıyı açtığınızda misafiriniz ilk olarak evinizi değil sizi görecek.
  • Misafiriniz geldiğinde girilmeyecek olan odaların kapılarını kapatın, böylece işi büyük ölçüde kolaylaştırmış ve çabuklaştırmış olursunuz.
  • Misafirinizi nerede ağırlayacaksanız oradaki masanın ve yerlerin tozunu en kısa sürede alabileceğiniz şekilde temizleyin. Islak mendiller böyle durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyorlar. Ortaya atılmış eşyalar varsa hepsini girilmeyecek odalardan birine koyun.
  • Salonunuzdaki koltuk üstünde yastık veya örtü varsa tozlarını camdan silkeleyin ve camları açın ki içeri temiz hava girerek evinize tazelik getirsin.
  • Banyoyu mutlaka gözden geçirin, kirli çamaşırları ortadan kaldırın, temiz bir havlu koymayı unutmayın. Lavabo ve klozeti hızlı bir şekilde temizleyin ve banyoya parfüm sıkın. Yere düşmüş olabilecek saç tellerini kontrol etmeyi unutmayın.
  • Mutfağınızı gözden geçirin. Eğer yıkanmamış bulaşıklarınız varsa bulaşık makinesine, bulaşık makineniz yoksa fırının içine yerleştirin. Tezgahın üzerini, ocağı ve  mutfak masasını silmeyi unutmayın.
  • Evin yeterince havalandığını düşünüyorsanız hafif bir oda parfümü sıkın. 
  • Son olarak tekrar aynaya bakıp kendinize çeki düzen verin ve bu listeyi acil durumda kullanmak için bir yerlerde bulundurmayı ihmal etmeyin.
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
BEBEKLERE ÖZEL YATAKLAR
DESTEK, KONFOR, GEÇİRGENLİK
BUNLAR EV DEĞİL MUTFAK!
MUTFAĞINIZ YAŞAM ALANI
BANYODA YARATICILIK VE UYUM
BİRAZ RENK VE HAREKET...
KALE İLE ŞIK BANYOLAR
İNCELİKLİ BOND KOLEKSİYONU
VOGUE KOLEKSİYONU YENİLİĞİ
FATİH KIRAL MAĞAZALARI'NDA
KÜÇÜK MEKÂNLARA RAHATLIK
KOLEKSİYON MAGRİPLİ KANEPE
EV GÜZELLEŞTİREN İPUÇLARI
EVETLER VE HAYIRLAR...
CREAVIT SOHO'DAN BANYO
FARKLILIK ARAYANLARA
EV, TEHLİKE YUVASI OLMADAN
BUNLARI BAKICINIZ DA BİLSİN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
EVLER OBJELERLE ZENGİN
EVİNİZE CANLILIK GELSİN
KENDİNE AŞIK EDEN CAMLAR
EVİNİZİ DEKORE EDİN
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :