Okunma Sayısı: 8401
CANLI YORUMLAR

EVİNİZİ DEKORE EDİN

Duvarlarınızda canlılık

Evinizde henüz bir değişiklik yapmadıysanız, yaz bitmeden canlı renkler ve farklı seçeneklerle evinizde dekoratif değişiklikler yapabilirsiniz.

Boyama ipuçları:

Duvarınıza kare içinde kare gibi sabit bir resim yapmak istiyorsanız, boyacı bantlarından yararlanabilirsiniz. Büyük bir çerçeve belirleyip, içini pembenin açık bir tonuna boyayın. Daha sonra boyacı bantlarını kullanarak içine başka kareler belirleyip, bu kez sırayla pembenin daha koyu tonlarına boyayın.

Çeşit çeşit çerçeve

Eskicilerden, pazarlardan, küçük dükkanlardan beğendiğiniz farklı boyutlarda ve şekillerde çerçeveler alıp, arkalarını çıkarın. Dilerseniz içini kumaşlarla kaplayın, dilerseniz çerçevelerinizi farklı renklere boyayın.

Fotoğraf çekin

Fotoğraf makinelerinizi alın ve sokaklara çıkın. Gözünüze takılan anların, objelerin fotoğraflarını çekin ve duvarlarınızı fotoğraflarla süsleyin.

Çocukluk etkileri

Sizin çocukken çizip, sakladığınız ya da çocuğunuzun çizdiği resimleri duvarlarınıza asın. Bu resimler, duvarlarında hem canlı hem de çocuksu bir etki yaratacak.

Estetik uyum

Pek çok yapı marketinden bulabileceğiniz tuvallerin üzerini, değişik modellerde duvar kağıtları ya da yapışkanlı kaplama kağıtları ile kaplayarak duvarlarınızda farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
MODERN, KONFORLU MUTFAKLAR
İNTEMA'DAN GENÇ SERİLER...
CREAVIT SOHO'DAN BANYO
FARKLILIK ARAYANLARA
ÇOCUĞUNUZUN HAYAL ODASI
GERÇEĞE NE KADAR YAKIN?
ÜÇ MARKA ÜÇ ODA
ÇOCUĞUNUZ VE BEBEĞİNİZ İÇİN
EV, TEHLİKE YUVASI OLMADAN
BUNLARI BAKICINIZ DA BİLSİN
BAHÇELERE ÇIKALIM
MOBİLYANIZ HAZIR MI?
BEBEĞİNİZ ODADA GÜVENDE Mİ?
ODA SEÇİMİNE DİKKAT
KALE İLE ŞIK BANYOLAR
İNCELİKLİ BOND KOLEKSİYONU
ODASI NE RENK OLSUN?
İŞTE SİZE BAZI TÜYOLAR
BANYODA YARATICILIK VE UYUM
BİRAZ RENK VE HAREKET...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ANİDEN MİSAFİR GELİRSE
SİHİR'Lİ İTALYAN ŞIKLIĞI
EVDEKİ FAZLALIKLAR
KİTAP OKUMAYI DAHA ZEVKLİ
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :