Okunma Sayısı: 7944
CANLI YORUMLAR

EVİNİZİ DEKORE EDİN

Duvarlarınızda canlılık

Evinizde henüz bir değişiklik yapmadıysanız, yaz bitmeden canlı renkler ve farklı seçeneklerle evinizde dekoratif değişiklikler yapabilirsiniz.

Boyama ipuçları:

Duvarınıza kare içinde kare gibi sabit bir resim yapmak istiyorsanız, boyacı bantlarından yararlanabilirsiniz. Büyük bir çerçeve belirleyip, içini pembenin açık bir tonuna boyayın. Daha sonra boyacı bantlarını kullanarak içine başka kareler belirleyip, bu kez sırayla pembenin daha koyu tonlarına boyayın.

Çeşit çeşit çerçeve

Eskicilerden, pazarlardan, küçük dükkanlardan beğendiğiniz farklı boyutlarda ve şekillerde çerçeveler alıp, arkalarını çıkarın. Dilerseniz içini kumaşlarla kaplayın, dilerseniz çerçevelerinizi farklı renklere boyayın.

Fotoğraf çekin

Fotoğraf makinelerinizi alın ve sokaklara çıkın. Gözünüze takılan anların, objelerin fotoğraflarını çekin ve duvarlarınızı fotoğraflarla süsleyin.

Çocukluk etkileri

Sizin çocukken çizip, sakladığınız ya da çocuğunuzun çizdiği resimleri duvarlarınıza asın. Bu resimler, duvarlarında hem canlı hem de çocuksu bir etki yaratacak.

Estetik uyum

Pek çok yapı marketinden bulabileceğiniz tuvallerin üzerini, değişik modellerde duvar kağıtları ya da yapışkanlı kaplama kağıtları ile kaplayarak duvarlarınızda farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ODASI NE RENK OLSUN?
İŞTE SİZE BAZI TÜYOLAR
KÜÇÜK MEKÂNLARA RAHATLIK
KOLEKSİYON MAGRİPLİ KANEPE
EVLER OBJELERLE ZENGİN
BİN BİR ÇEŞİT
KARİZMATİK VE SADE
HAAZ, YENİNİN ÖTESİNDE
MODERN BANYOLARDA DUŞ KEYFİ
YENİLENME VE RAHATLAMA
EV GÜZELLEŞTİREN İPUÇLARI
EVETLER VE HAYIRLAR...
EVLİLİK HAZIRLIĞINDAKİLERE
MOBİLYA KENTİNDE 500+ MARKA
EVİNİZİ GÜVENLİ HALE GETİRİN
ÇOCUK DOSTU EVLER MÜMKÜN
BANYONUZDA BAMBU ŞIKLIĞI
ÖZNELLİK ARAYANLARA

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
EVİNİZİ ŞIMARTIN
DUVARLARDA DÖRT MEVSİM
VOGUE KOLEKSİYONU YENİLİĞİ
EV GÜZELLEŞTİREN İPUÇLARI
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
HAMİLELERİN YENİ MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :