Okunma Sayısı: 7279
CANLI YORUMLAR

BEBEK BAKICISININ YAŞI

Bebeklere uygun bakıcı yaşı

Bebek bakıcısı konusundan ailelerin aklına en çok takılan sorular,”Doğru bebek bakıcısı nasıl seçilir?", "Doğru bebek bakıcısının özellikleri nelerdir?", "Güvenilir biri olup olmadığını nasıl anlarız?", "Bebeğimiz bakıcısını sevmezse?” gibi sorulardır.

 

Bebeğinize  seçeceğiniz bakıcının yaşı da zor karar verilen bir konudur. Bebeğinizin hareketliliğine bağlı olarak enerjisi onunla doğru orantılı bir bakıcı seçmemiz daha sağlıklı olabilir. Deneyimli olması da çok önemlidir, bir başkası bebeğini ona emanet etmişse sizde bir miktar rahatlama olur.

 

Ancak hareketli bir çocuğu mutlu edecek, gerektiğinde onun oyun arkadaşı olabilecek bir bakıcı da bir o kadar önemlidir. Yeni doğan döneminde ise yaşlı bir bakıcı daha güvenli olabilir. Çocuğunuzu iç rahatlığıyla bırakabileceğiniz bakıcı yaşının 30-45 arası olması idealdir. Hem tecrübeli hem de bebekle uyumlu olacaktır. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ANNELERİN EN BÜYÜK SORUNU
AŞMAK İÇİN 12 ALTIN ÖNERİ
BU SORUYU DAHA SIK SORUN
ÇOCUK CAM FANUSTA BÜYÜMESİN
ARADA PİS ORTAM İYİDİR
TÜMÖRLERE DİKKAT
ÇOCUĞUNUZ RİSK ALTINDA MI?
ÇOCUĞUNUZ HORLUYORSA DİKKAT
ARAŞTIRMA NE DİYOR?
İSHAL TÜRLERİ VE NEDENLERİ
PROF. DR. H. MOCAN ANLATTI
KIZ VE ERKEK ÇOCUKLARINDA
BÜYÜMEDE FİZİKSEL FARKLILIK
BESLENME ÇANTASI
ÇOCUĞUM NE YESİN?
DEMİR DAMLASI TOPLATILIYOR
ÜCRETSİZ DAĞITILMIŞTI

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BAKICIYLA İLGİLİ ENDİŞELER
BAKICI KURBANI OLMAYIN
ÇOCUĞU BAKICIYLA TANI...
BAKICI MI AU PAİR Mİ?
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
SİZİ BEĞENDİĞİNİ GÖSTEREN
ROBOT SEVGİLİLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :