Okunma Sayısı: 10127
CANLI YORUMLAR

BEBEK BAKICISININ YAŞI

Bebeklere uygun bakıcı yaşı

Bebek bakıcısı konusundan ailelerin aklına en çok takılan sorular,”Doğru bebek bakıcısı nasıl seçilir?", "Doğru bebek bakıcısının özellikleri nelerdir?", "Güvenilir biri olup olmadığını nasıl anlarız?", "Bebeğimiz bakıcısını sevmezse?” gibi sorulardır. 

Bebeğinize  seçeceğiniz bakıcının yaşı da zor karar verilen bir konudur. Bebeğinizin hareketliliğine bağlı olarak enerjisi onunla doğru orantılı bir bakıcı seçmemiz daha sağlıklı olabilir. Deneyimli olması da çok önemlidir, bir başkası bebeğini ona emanet etmişse sizde bir miktar rahatlama olur.

Ancak hareketli bir çocuğu mutlu edecek, gerektiğinde onun oyun arkadaşı olabilecek bir bakıcı da bir o kadar önemlidir. Yeni doğan döneminde ise yaşlı bir bakıcı daha güvenli olabilir. Çocuğunuzu iç rahatlığıyla bırakabileceğiniz bakıcı yaşının 30-45 arası olması idealdir. Hem tecrübeli hem de bebekle uyumlu olacaktır. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ÇOK SIK DADI DEĞİŞİRSE
KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDER Mİ?
BAKICILIK SEKTÖRÜ
PEDAGOG SEVİL GÜMÜŞ ANLATTI
BAKICI NASIL ÇALIŞMALI?
GÜVENİLİR BAKICI ARAYANLAR
İYİ BAKICI BULMANIN YOLLARI
NESLİM DOKSAT'TAN ÖNERİLER
BAKICI SENDROMU!
ÇALIŞAN ANNELER DİKKAT!
İYİ BAKICI NELERİ BİLMELİ?
SİZ NELERİ BİLMELİSİNİZ!
ÇOCUĞU BAKICIYLA TANIŞTIRMA
"ARTIK ABLA BAKACAK" DEMEK
EV, TEHLİKE YUVASI OLMADAN
BUNLARI BAKICINIZ DA BİLSİN
BAKICI KURBANI OLMAYIN
REFERANS ÖNEMLİ!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BAKICISINA KÖTÜ DAVRA...
DOĞRU BAKICIYI SEÇMEK
ÇOCUĞU BAKICIYLA TANI...
İKİZ BEBEK BAKICISI BULMAK
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
O KADAR DA SÜPER DEĞİLLER
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :