Okunma Sayısı: 9535
CANLI YORUMLAR

BEBEK BAKICISININ YAŞI

Bebeklere uygun bakıcı yaşı

Bebek bakıcısı konusundan ailelerin aklına en çok takılan sorular,”Doğru bebek bakıcısı nasıl seçilir?", "Doğru bebek bakıcısının özellikleri nelerdir?", "Güvenilir biri olup olmadığını nasıl anlarız?", "Bebeğimiz bakıcısını sevmezse?” gibi sorulardır. 

Bebeğinize  seçeceğiniz bakıcının yaşı da zor karar verilen bir konudur. Bebeğinizin hareketliliğine bağlı olarak enerjisi onunla doğru orantılı bir bakıcı seçmemiz daha sağlıklı olabilir. Deneyimli olması da çok önemlidir, bir başkası bebeğini ona emanet etmişse sizde bir miktar rahatlama olur.

Ancak hareketli bir çocuğu mutlu edecek, gerektiğinde onun oyun arkadaşı olabilecek bir bakıcı da bir o kadar önemlidir. Yeni doğan döneminde ise yaşlı bir bakıcı daha güvenli olabilir. Çocuğunuzu iç rahatlığıyla bırakabileceğiniz bakıcı yaşının 30-45 arası olması idealdir. Hem tecrübeli hem de bebekle uyumlu olacaktır. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
İKİZ BEBEK BAKICISI BULMAK
"UZMANLAR" NE DİYOR?
ÇOCUKLARA ÖZEL EĞİTİM
REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ
GEREKİRSE AKSİ OLUN
MUTLAKA BU 10 SORUYU SORUN
ÇOK SIK DADI DEĞİŞİRSE
KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDER Mİ?
DİKKAT BAKICI VAR
BAKICI ANNE OLMALI!
ÇOCUĞU BAKICIYLA TANIŞTIRMA
"ARTIK ABLA BAKACAK" DEMEK
İYİ BAKICI BULMANIN YOLLARI
NESLİM DOKSAT'TAN ÖNERİLER
ANNE-BAKICI İLİŞKİSİ
ÖNCELİKLERİ SİZ BELİRLEYİN
BAKICI SEÇERKEN SORUN!
KRİTİK SORULAR...
BAKICI KURBANI OLMAYIN
REFERANS ÖNEMLİ!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
İYİ BAKICI BULMANIN Y...
AMAN YAPMAYIN!
BAKICISINA KÖTÜ DAVRA...
ÇOK SIK DADI DEĞİŞİRSE
BAZILARI KASLI SEVER
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
ROBOT SEVGİLİLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :