Okunma Sayısı: 9022
CANLI YORUMLAR

BEBEK BAKICISININ YAŞI

Bebeklere uygun bakıcı yaşı

Bebek bakıcısı konusundan ailelerin aklına en çok takılan sorular,”Doğru bebek bakıcısı nasıl seçilir?", "Doğru bebek bakıcısının özellikleri nelerdir?", "Güvenilir biri olup olmadığını nasıl anlarız?", "Bebeğimiz bakıcısını sevmezse?” gibi sorulardır. 

Bebeğinize  seçeceğiniz bakıcının yaşı da zor karar verilen bir konudur. Bebeğinizin hareketliliğine bağlı olarak enerjisi onunla doğru orantılı bir bakıcı seçmemiz daha sağlıklı olabilir. Deneyimli olması da çok önemlidir, bir başkası bebeğini ona emanet etmişse sizde bir miktar rahatlama olur.

Ancak hareketli bir çocuğu mutlu edecek, gerektiğinde onun oyun arkadaşı olabilecek bir bakıcı da bir o kadar önemlidir. Yeni doğan döneminde ise yaşlı bir bakıcı daha güvenli olabilir. Çocuğunuzu iç rahatlığıyla bırakabileceğiniz bakıcı yaşının 30-45 arası olması idealdir. Hem tecrübeli hem de bebekle uyumlu olacaktır. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
BAKICISINA KÖTÜ DAVRANIYOR!
DADISI GİTSİN Mİ İSTİYOR?
ÇOK SIK DADI DEĞİŞİRSE
KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDER Mİ?
ÇOCUĞU BAKICIYLA TANIŞTIRMA
"ARTIK ABLA BAKACAK" DEMEK
BAKICI DEĞİŞTİRME KARARI
YALAN VE KÖTÜ ALIŞKANLIKLAR
DİKKAT BAKICI VAR
BAKICI ANNE OLMALI!
BAKICI SEÇERKEN SORUN!
KRİTİK SORULAR...
İKİZ BEBEK BAKICISI BULMAK
"UZMANLAR" NE DİYOR?
AMAN YAPMAYIN!
SIK BAKICI DEĞİŞTİRMEYİN...
DADI ARAYAN AİLELER!
İYİ İLETİŞİM ÇOK ÖNEMLİ
BAKICILIK SEKTÖRÜ
PEDAGOG SEVİL GÜMÜŞ ANLATTI

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BAKICIYLA İLGİLİ ENDİŞELER
DOĞRU BAKICIYI SEÇMEK
ANNEANNE Mİ BAKICI MI
ÇOCUKLARA ÖZEL EĞİTİM
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
BAZILARI KASLI SEVER
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :