Okunma Sayısı: 12301
CANLI YORUMLAR

BOYUT'TAN GÖRSEL BİR REHBER

Başucu kitabınız: Hamileyim

Boyut, yeni çıkan “Hamileyim” adlı rehber kitapla anne-baba adaylarına yeni bir başucu kitabı sunuyor. Üstelik bu rehber kitabın yanında iki adet National Geographic Yaşama Yolculuk DVD'si hediye!

Hamileyim, gebeliğin başlangıcı, gebelik ve doğumun her evresine dair, çığır açan, görsel bir rehber niteliği taşıyor.

Ay ay tüm değişimleri takip edebileceksiniz

Kadın erkek üreme sistemlerini, anatomilerinden nasıl çalıştıklarına kadar inceleyerek ayrıntılı bir şekilde aktarıyor. Cinsel çekiciliği de araştıran kitap, ayrıca döllenme ile gebeliğin nasıl ve ne zaman başladığını da inceliyor. Ebeveynlerden çocuklara geçen karakteristik özelliklere bakarak DNA ve kalıtımla ilgili birçok sorunun cevabı da bu kitapta yer alıyor.

Kitabın ana bölümünü oluşturan gebelikte, anne karnında çocuğun gelişimi ve annenin bedeninde meydana gelen değişimler görsellerle desteklenerek anlatılıyor. Bebeğin nasıl büyüdüğü ve gebelikteki değişimler ile annenin bu yeni duruma sağladığı uyum ay ay sınıflandırmalarla anlatılıyor.

Prof Dr. Sabiha Paktuna Keskin'den editöryal destek

Tüm bunların yanı sıra doğum ve doğum sürecinin açık bir şekilde resimlendiği bu kitapta aynı zamanda bilgileri destekleyen görsellerle anlatımlar daha net ve açık bir şekilde ebeveynlerle buluşuyor.

Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin editörlüğünde hazırlanan Hamileyim, anne karnında hayranlık uyandıran dönüşümü gözler önüne seriyor. 256 sayfadan oluşan ve tamamı renkli görsellerle anlatılan hamilelik sürecine dair merak edilen her şeyi bu kitapta bulacaksınız.

Dokuz aylık bir yolculuk

Hamileyim kitabı ile birlikte ücretsiz sahip olacağınız 2 adet DVD'den oluşan Yaşama Yolculuk ise, tüm dünyada büyük ilgi gören bir National Geographic belgeseli. En ileri tıbbi görüntüleme teknikleri kullanılarak, üç boyutlu canlandırmalarla anne karnındaki yaşamı en ayrıntılı haliyle izleyeceğiniz Yaşama Yolculuk, sizi dokuz aylık bir yolculuğa çıkarıyor ve 240 dakikada özetlenen nefes kesici bir evrime davet ediyor.  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
LOHUSALIK SİZİ ESİR ALMASIN
KOLAY ATLATMANIN 10 YOLU
KOLAY DOĞUM İÇİN 30 YOL
HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM...
YILDA 40 BİN TÜP BEBEK
İLK 4 DENEME ÖNEMLİ
NORMAL DOĞUM FOBİSİ
NEDEN KORKULUR
ANNELİĞE HAZIR MISINIZ?
PLANSIZ GEBE KALMAYIN
GEBELİK DÖNEMİ KORKULARI
YALNIZ DEĞİLSİNİZ!
KOLAY DOĞUM İÇİN 30 YOL
HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM...
HAMİLESİNİZ, MUHTEŞEMSİNİZ!
GÜZELLİK ZARAFETTEN GELİR

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
HAMİLELİKTE 16. HAFTA
HAMİLELİKTE 6. HAFTA
HAMİLELİKTE 25. HAFTA
HAMİLELİKTE 34. HAFTA
HAMİLELERİN YENİ MODASI
YAŞLANMAK GÜZELDİR
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :