Okunma Sayısı: 10120
CANLI YORUMLAR

ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ TELEFON

Aileyle rahat iletişim

Türk Telekom, yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerin aileleriyle rahatça iletişim kurabilmeleri için bir kampanya başlattı. Türk Telekom açıklamasına göre,kampanya kapsamında Türkiye'nin 81 ilindeki 10 bini aşkın eğitim kurumunda bulunan ankesörlü telefonlarla şehir içi ve şehirler arası görüşmelerin ilk 5 dakikası ücretsiz olacak.

''Öğrenciler konuşun doya doya, ankesörden ilk 5 dakika bedava'' sloganıyla uygulamaya konan kampanya, Türkiye'nin 81 ilinde, 10 bini aşkın ilköğretim okulu, lise,üniversite ve dershaneyi kapsıyor.

Okula yeni başlayan öğrencileri ve ailelerini sevindirecek olan kampanyayla okul,üniversite ve dershanelerde telefon kartlarıyla şehir içi ve şehirler arası yönüne yapılan bütün görüşmelerde, her konuşmanın ilk 5 dakikası bedava olacak.

Yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerle aileleri arasındaki iletişimi sürekli kılmayı hedefleyen kampanya 22 Mayıs 2013 tarihine kadar sürecek. 

 

Kaynak: CNN Türk 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
AĞIRLIĞINIZI HİSSETTİRİN
ÖZGÜVENLİ BİR EBEVEYN OLMAK
SÜT İÇMEK İSTEMİYORSA
BİR DE AROMALI DENEYİN
OKUL SIRASINDA BEL DESTEĞİ
OTURMA BOZUKLUĞUNA ÖNERİ
SAĞLIK RAPORU MU DAMGA MI
4+4+4'TE YENİ TARTIŞMA
HİPERAKTİVİTEYLE MÜCADELE
NASA'NIN YÖNTEMİ ÇÖZER Mİ?
ÇOCUKLARDA ÖLÜM KORKUSU
ÇOCUĞA ÖLÜM NASIL ANLATILMALI?

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
SINAV ÖNCESİ BESLENME
SÜREKLİ "KORKMA" DERSENİZ
%90 KAYIT YAPTIRMAYACAK
EKRANA YAPIŞMA TARTIŞMASI
İLGİLİ VİDEOLAR
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 1
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 2
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 3
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 4
YENİ YILDA DENEYİN
HAMİLEYKEN SİZİ BEKLEYENLER
O KADAR DA SEKSİ DEĞİLLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :