Okunma Sayısı: 8059
CANLI YORUMLAR

GERÇEKTEN İMPARATOR GİBİ

Hanedan kuruyor...

İbrahim Tatlıses ile son eşi Ayşegül Yıldız’ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Böylece İbrahim Bey'in evlat sayısı (maşallah diyelim) 6 oldu.  

Adalet Tatlı, bir oğul 2 kız.

Perihan Savaş’tan bir kız.

Derya Tuna’dan bir oğul.

Ayşegül Yıldız’dan bir kız.  

Gerçekten imparator gibi adam. Baksanıza her hanımdan en az bir çocukla hanedan kuruyor kendine. Yakışır… Ben çocukların kendi aralarındaki ilişkilerine merak ediyorum haddim olmayarak… Ya da bir ilişkileri olup olmadığını… Aralarında bir hiyerarşi var mı?

Varsa bu hiyerarşi annelerin önem sırasına göre mi yoksa kendi aralarındaki yaş farkına göre mi? Mesela Ahmet Tatlı’nın mı sözü geçer yoksa en dişli kadın olduğunu bildiğimiz Derya Tuna’nın oğlu İdo’nun mu? İdo babasının resmini koluna dövme yaptırmış, bu babasını çok sevdiği için mi yoksa bilinç altında bir yerlerde hiçbir zaman tam anlamıyla sahip olamadığı babasını yüreğine mi kazıdı, koluna kazırken. Eksik kalmış aidiyet duygusu mu o dövme?

İbrahim Tatlıses’in 6 çocuğu var. Baba olarak İbrahim Bey'in evlatlarıyla ilişkileri nasıl, çok merak ediyorum. Evlatları bayramda arıyorlardır. Belli ki İbrahim Bey geleneklere göreneklere değer veriyor ama bunun dışında sıkı fıkılar mı? Oğullarıyla kızlardan ya da dertlerden konuşur mu? Kızının erkek arkadaşıyla tanışır mı? Çocuklarının hepsine eşit mesafede mi duruyor, yoksa bazılarına daha mı yakın?

İbrahim Tatlıses’in tekrar baba olacağı haberini okuduğumda aklımdan geçen şu oldu benim. Bir evlat daha mı katılıyor aileye, yoksa yaralı büyüyecek bir can daha mı?

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
TÜRK ANNESİ ONA ÖZENİYORMUŞ
ON NUMARA PR ÇALIŞMASI
ONUR TORAMAN'IN RÖPORTAJI
İNSAN DEĞİLİZ!
HİÇBİRİMİZ...
MUHTEŞEM FİRUZE GÖBEK DANSI
SEKSİ DANS DEYİNCE...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1
çiğdem coskun
Cevapla çiğdem coskun
01.11.2012 16:44:47
Daha şimdiden çalkantıda bu evlilik, Tayyip amcamız kendisini hastahanede ki ziyaretinde, evlenmesi konusunda biraz uyarmış ve İmparator bu, fazlaca gaza gelerek nikahı bastı Ayşegül Hanım'a. Gerek varmıydı? Bence Hayır. Ayrılırlarsa ne olur? Ayşegül Hanım' ın popüleritesi biraz daha artar olan da "yaralı can"' a olur... Yazık
Cevap Yaz
bûya
Cevapla bûya
12.09.2012 15:05:16
son cümle çok güzel ve yerinde bir soru olmuş..
Cevap Yaz
1

KATEGORİNİN HABERLERİ
MAYA TAKVİMİ ÜNLÜLERİ
KADIN KODU!
ZAYIF AMA SEKSİ Mİ?
CANİ ANNE SERBEST!
İLGİLİ VİDEOLAR
HAYAT DEDİĞİN NEDİR?
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
SİZİ BEĞENDİĞİNİ GÖSTEREN
BAZILARI KASLI SEVER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :