Okunma Sayısı: 9821
CANLI YORUMLAR

TÜRK ANNESİ ONA ÖZENİYORMUŞ

On numara pr çalışması

Emzirme ürünleri satan bir firmanın Türkiye çapında yaptırdığı anketin sonuçları magazin portalı sacitaslan.com'da yayınlandı. Sonuçlar gösteriyormuş ki, Türk anneleri Gülben Ergen’i örnek alıp, onun gibi olmak istiyormuş.

Gülben Ergen'i ise Ebru Şallı ve Çağla Şıkel takip ediyormuş. Gülben Ergen-Ebru Şallı-Çağla Şıkel... Anneler örnek alıyor, anneler onlar gibi olmak istiyor?  

Şimdi bazıları, “owww çok seeart” diyebilir ama sormak lazım, “Hangi anlamda?” Çocuklarıyla olan ilişkileri, çocuklarına yakınlıkları, vücutları… 

Çağla Şıkel ve Ebru Şallı’nın doğum sonrası vücut yapılarına özenmeyi anlayabilirim. Yani her ne kadar benim ölçülerime göre, “deli zayıf”larsa da hani anlaşılır. Gülben Ergen’in vücuduna özeneceklerini sanmam. Çünkü her üç çocuk annesi gibi ne şişman ne zayıf; hepimiz gibi, herkes gibi yani farklı bir durum yok. Peki nesine özeniliyor olabilir? Çocuklarına yakınlığı imiş! Bugün sıradan –herhangi- elini sallasan çarpacak bir Türk annesi, çocuklarıyla en az Gülben Ergen kadar ilgileniyordur.  

Evet Gülben Ergen iyi bir anne ve çocuklarıyla ilgileniyor ama bir sıradan Türk kadınının, “Anneliğine ve çocuklarıyla olan yakınlığına özeneceği” ne var ortada. Ekstra?? Zaten yapmadığımız???  

Muhtemelen (tamamen kör tahmin) bu emzirme ürünleri firması ya, “Reklam kampanyasında bedava kullanmak” ya da işte aynı bu şekil magazin sayfalarına haber olmak için sallamış diyorum ben. İşe de yaramış… PR anlamında on üzerinden on gerçek haber anlamında sıfır!  

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ONUR TORAMAN'IN RÖPORTAJI
İNSAN DEĞİLİZ!
HİÇBİRİMİZ...
MUHTEŞEM FİRUZE GÖBEK DANSI
SEKSİ DANS DEYİNCE...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ZAYIF AMA SEKSİ Mİ?
MAYA TAKVİMİ ÜNLÜLERİ
KADIN HOŞ AMA FRİKİK KÖTÜ
GENÇ SEVGİLİ KAZASI
İLGİLİ VİDEOLAR
HAYAT DEDİĞİN NEDİR?
O KADAR DA SEKSİ DEĞİLLER
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :