Okunma Sayısı: 9902
CANLI YORUMLAR

KALE İLE ŞIK BANYOLAR

İncelikli Bond Koleksiyonu

Kale Banyo tarafından hem form hem de anlayış açısından “incelikle” tasarlanan, doğanın ritmini ve akıcı çizgilerini banyolara taşımayı hedefleyen Bond Koleksiyonu, seramikten lavaboya, klozetten küvet ve armatürlere banyolara bütünsel bir bakış açısıyla eksiksiz bir şıklık sunuyor.

Kale Grubu’nun akılcı banyo çözümleri sunan deneyimli markası Kale Banyo için, ünlü Finlandiyalı tasarımcı Harri Koskinen tarafından bütünsel bir yaklaşımla hazırlanan Bond Koleksiyonu doğadan ilham alan tasarımı ile öne çıkıyor. Doğanın yumuşak çizgileri, banyo ürünlerindeki akıcı formlarda kendini gösterirken, koleksiyonun temelinde Kale Grubu’nun çevreci yaklaşımı “Habitat” felsefesi yatıyor.  

Bu felsefe doğrultusunda “Slim Dizayn” trendine uygun olarak tasarlanan Bond Koleksiyonu, daha az hammadde kullanılarak üretilen çevre dostu ürünleriyle dikkat çekiyor. Hem form, hem de anlayış açısından “incelikle” tasarlanan ve doğanın ritmi ile akıcı çizgilerini banyolara taşımayı hedefleyen Bond Koleksiyonu’nun vitrifiye ürünleri, asgari düzeydeki su tüketim hacimleri ile su tasarrufunun da altını çiziyor. Koleksiyonun, 2.7lt’lik akış seçeneği sunan klozetleri, estetiği minimum malzeme ile buluşturarak tüketiciyi su tasarrufuna davet eden bir fonksiyonellik sunuyor. Hijyen standartlarından ödün vermeden geliştirilen bu klozet sistemi, kişi başı ortalama 4 bin 320 lt su tasarrufuna olanak sağlıyor. 

Bond armatürler ise içindeki perlatörler sayesinde köpüklü bir akış sağlayarak sıçramaları önlüyor ve suyun optimum kullanımına olanak veriyor.

Doğanın yumuşak çizgileri Koskinen tasarımıyla banyolara giriyor

Vitrifiye ve armatürlerin banyolar ile bütünleşmesini sağlayan Bond karo seramikleri hem kendine özgü biçim ve boyutları hem de su, güneş, kum, toprak ve kaya gibi öğelerin tonlarını seramiklere aktararak doğanın izlerini banyolara taşıyor. İçbükey ve dışbükey yüzeylerle birbirini tamamlayan Bond karolar, suyun yüzeyindeki pırıltılı dalgalanmaları da duvarlara yansıtıyor. Yüzeyde yarattığı bu ışık oyunlarıyla farklılığını gözler önüne seren Bond karolar, ton-sur-ton renk geçişleriyle mekanları göz alıcı ışık ve gölge efektleri ile zenginleştiriyor.

Bond Koleksiyonu, Kale Grubu’nun çevreci yaklaşımı “Habitat”ın bir yansıması

Faaliyetlerinin her aşamasında çevre ve enerji verimliliğine maksimum katkıda bulunmayı bir varlık nedeni olarak gören Kale Grubu’nun üretimde, tasarımda ve kullandığı teknolojide çevre dostu uygulamaları bulunuyor. Ürünlerinin göz alıcı tasarımları ve ezber bozan formları ile banyo ve mutfaklara yalnızca estetiği değil aynı zamanda doğa dostu uygulamaları taşıyan Kale Grubu, bu felsefesine yaşam alanı anlamına gelen “Habitat” diyor. Kale Grubu bu felsefe doğrultusunda geliştirdiği ürünleri ile kullanıcılara doğaya dost ve ekonomik çözümler sunuyor.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
OKUL SIRASINDA BEL DESTEĞİ
OTURMA BOZUKLUĞUNA ÖNERİ
BAKICI SEÇERKEN SORUN!
KRİTİK SORULAR...
ELLER HAVAYA
TIRNAKLARINIZ PARLASIN...
BOŞANMIŞ BABALARA 5 ÖNERİ
BU SORUMLULUKLAR ÖNEMLİ...
HAFTA SONU BABASI OLMAYIN!
BOŞANMIŞ BABALARA ÖNERİLER
EVDE BAKIM HİZMETLERİ
KİMLER YARARLANABİLİR?
DAĞ OTELİNDE NE GİYMELİ?
BİR KOMBİN ÖNERİSİ
AŞKINIZ BANYONUZDA
LAVABOYU SEVGİ SARDI!
KARİZMATİK VE SADE
HAAZ, YENİNİN ÖTESİNDE
ÇALIŞAN KADININ SEKS HAYATI
STRES SEKSİ ETKİLER Mİ?

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BANYONUZDA BAMBU ŞIKLIĞI
BANYOSUNDA RENK ARAYANLAR
AŞKINIZ BANYONUZDA
BİRKAÇ KÜÇÜK İPUCU
İLGİLİ VİDEOLAR
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
İSTANBUL'DA RAMAZAN HAREKETLİLİĞİ
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :