Okunma Sayısı: 14035
CANLI YORUMLAR

TASASIZ BİR TATİL

Çocuklarla gidecekseniz...

Birçok açıdan, her şey dâhil tatil yerleri ailece eğlenmek için en iyi yerler...

Bu tatil köyleri tiril tiril tesisleriyle, hayatı kolaylaştıran özellikleriyle ve her yaştan insanın iyi bakılmasını temin eden yeni programlarıyla son yıllarda çok büyük mesafe kat etti. 

Üç ilâ beş yıldızlı çeşitli oteller genelde birden fazla havuz, çeşitli su sporları ve aktiviteleri, eğlence seçenekleri, kaplıca tedavileri, yetişkinler için golf kursu, daha gençler için çocuk kulüpleri ve dinlenme odaları ve elbette açık büfe yiyecek ve içecekler sunuyor. Tatil köylerinden hazzetmeyen, bağımsız maceracı bir gezginseniz bile, ailecek güzel bir tatil geçirmenizi sağlayacak bu tesislere çocuğunuzu bir kez götürün. Ziyadesiyle şaşırabilirsiniz.

Buralarda sunulan standart çocuk bakımı en cezbedici özelliklerden. Çocuğunuzu Çocuk Kulübüne bıraktığınız için suçluluk duymayın. Ailece kaliteli zaman geçireceğiniz çok vaktiniz olacak. Sanat ve zanaat yapmaktan, hazine avı oynamaktan, kostüm partilerinden, dans etmekten ve başka çocuklarla yaşayacağı diğer hatırlanmaya değer aktivitelerden zevk alacak.

Hızlı ipuçları

Olumlu yanları
Nakit ve peşin ödemenin yararı aile bütçenizi düşünmeden tatilin keyfini sürebilirsiniz.

Olumsuz yanları
Bu tatil yerleri pahalı olabilir. Paketinize dâhil değilse uçak bileti ücretini hesaba katmayı unutmayın. Aktivitelerin illa hepsi ücretsiz değil. Golf, tüplü dalış ve kaplıca tedavileri çoğu kez ekstralara giriyor.  

Yaş haddi
Aile odaklı bir tatil yerinde yediden yetmişe herkes güzel vakit geçirecektir. Ama tatil yerlerinin hepsi kreş hizmeti sunmuyor.

Yapılması gerekenler
Yiyin, için ve mutlu olun. Siz ve çocuklarınız mevcut hizmetlerden istifade edebilirsiniz. İster tesis dışına hiç çıkmazsınız ister civarda düzenlenen gezilere katılıp keyfinize bakarsınız. Size kalmış.

Mutlaka yanınızda getirmeniz gerekenler
Sadece mayonuzu, güneş kreminizi, güneş gözlüklerinizi ve kum oyuncaklarınızı getirseniz yeter.

Önerilen destinasyonlar
Meksika ve Karayipler her şey dâhil aile tesisi piyasasını ele geçiriyor.

Club Med Punta Cana: Dominik Cumhuriyeti'nde. Çocuk programları müthiş. Gençler ve 8 ila 12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik hizmetler açısından en iyiler arasında.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
OTEL ODASI ONA UYGUN MU?
HER ŞEY BEBEĞİNİZ İÇİN
BAĞIRMAYIN, SAKİN OLUN
TATİLDE AKSİLİKLER OLUR
UFAKLIKLA UZAK YERLER...
TATİLİNİZİ SAĞLAMA ALIN
ÇOCUKLA SEYAHAT EDERKEN
KAZALARA KARŞI ÖNLEMLER
BEBEK VE ÇOCUKLA YOLCULUK
YANINIZA NE ALACAKSINIZ?
BEBEĞİNİZİ TAŞIMAK İÇİN
TAŞIYICI MI, ASKI MI?
BEBEĞİNİZLE İLK TATİLİNİZ
ÖNLEMLERİ İHMAL ETMEYİN
ÇOCUKLA YOLA ÇIKMADAN ÖNCE
BAVULDA NELER OLMALI?
TASASIZ BİR TATİL
ÇOCUKLARLA GİDECEKSENİZ...
UFAKLIKLA UZAK YERLER...
TATİLİNİZİ SAĞLAMA ALIN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BAĞIRMAYIN, SAKİN OLUN
BAĞIRMAYIN, SAKİN OLUN
SORUNSUZ BİR TATİL
UFAKLIKLA UZAK YERLER...
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
2012 YILINA DAMGA VURAN
EN İYİ YAZ KOKULARI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :