Okunma Sayısı: 49891
CANLI YORUMLAR

TUBA/MİRGÜN/EVRİM

Şaşırtan son yok

Önce ekibi tanıyalım:

Tuba Ünsal: Manken/Oyuncu/Şarkıcı (?? Şarkı yok sanırım) ha pardon yazar. Kitap yazdı.

Mirgün Cabas: Gazeteci/Sunucu/Ve son zamanlarda da yayın yönetmeni.

Evrim Sümer: Köşe yazarı.   

Önce: Mirgün Cabas ve Evrim Sümer flört ediyorlar. Bir çocukları oluyor. Bu arada bir şekilde Tuba Ünsal ve eski eşi (Murat Pilevneli) ile arkadaşlar.

Sonra: Tuba Ünsal ve Murat Pilevneli boşandı. Evrim Sümer ve Mirgün Cabas ayrıldı. Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas beraberler. (Tuba Ünsal’ın da Murat Pilevneli'den çocuğu var.)

Durum: Her iki çocuk da anneleri ile kalıyor.  

Sosyal medya: Tuba, Evrim'i (soyadı yazmak yormaya başladı) babasına kızını göstermemekle suçluyor. Evrim ise kızıp ne var ne yok döküyor. “Tuba, Murat’tan dayak yerdi. Ben Mirgün’e ampül değiştirtemezdim. Tuba arayıp onu hastaneye götürmesini isterdi. Bana hep ne kadar harika bir adamla olduğumu söylerdi. Kadında ne hırs varmış. Sevgilimi aldı ama hala benle uğraşmaya devam ediyor” tarzında şeyler söyledi. “Hala ilahi adalete inanıyorum bu arada. Her şeyi zaman gosterecek. Bazılari kafasını sokacak yer bulamazken, ben piril piril dolasacagim” da yazdı. Evet Twitter’a.  

Detayları bilmiyorum ama dışarıdan görünen kadarıyla Evrim haklı. Az bile söylüyor. Ben olsam daha ağır konuşurdum muhtemelen. Çünkü kendisini aldatılmış, kandırılmış hissediyor. Arkadaşım dediğin kadın, beraber olduğun adamla beraberse böyle hissetmek çok doğal. Ama şu da var, beraber olduğun adam çocuğunuz olduğu halde seninle evlenmiyorsa, kadına şaşsan da adama şaşmamak lazım. Çünkü (hadi dürüst olalım); o “Seviyeli birliktelik”, “Düzeyli ilişki”, “Sınır tanımayan doktorlar” (pardon o başka bir şeydi, düzeltiyorum), “Bir imzaya inanmamalar” falan hikaye. Burası Türkiye, biz Türk'üz bir de Müslümanız.

Ne kadar ne yetişirsen yetiş, ne okursan oku, ne iş yaparsan yap; kanın, damarın, kemiğin bu. Coğrafyan, iklimin, havan, suyun bu. Sen bir adamdan hamile kaldığında halde, “İmzaya inanın inanmayın” bu adam hala seninle evlenmiyorsa, orada bir mesele var demektir. Bu sebeple, evet kadın arkadaşının yaptığına şaşabilirsin ama sevgilin yaptığına şaşmamalısın. Ha bu şu demek değil, imza atanlar yapmıyor mu? Elbette hayır!   Ama be güzel kardeşim: Adam imza dahi atmıyor…. Atanın aldatma ihtimali yüzde 60 ise, atmayanın yüzde 80. Bunu bilelim. Evet kızalım, bozulalım, üzülelim, öfkelenelim, Allah’a havale edelim. Ama hayret etmeyelim…  

 

Mehtap Erel 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
GENÇ SEVGİLİ KAZASI
HATİCE ASLAN AYRILMIŞ
KADIN HOŞ AMA FRİKİK KÖTÜ
10 ÜZERİNDEN 8...
MAYA TAKVİMİ ÜNLÜLERİ
VE ŞANSLI ŞİRİNCE
ZAYIFLIĞI, HADİSE OLDU
GECEYE DAMGASINI VURDU
PINAR ALTUĞ AYAR VERDİ
IVANA SERT'İ SERT ELEŞTİRDİ

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
EROTİK SERMAYENİZİ KU...
YILIN DÜĞÜNÜYMÜŞ!
KADIN HOŞ AMA FRİKİK KÖTÜ
KAYINVALİDELERDEN DEMEÇLER
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
23 NİSAN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :