Okunma Sayısı: 10206
CANLI YORUMLAR

MAYA TAKVİMİ ÜNLÜLERİ

Ve şanslı Şirince

21 ARALIK KIYAMETİ

İnanmak istiyorum...

 

Bir  “MAYA TAKVİMİ”, 21 ARALIK”, “KIYAMET KOPACAK” mevzusudur gidiyor.

Hadi yabancıları bir nebze anlamak mümkün çünkü Hıristiyan öğretisine göre de (her ne kadar kıyamet kopacak diyen HZ. İSA olmasa da) durumun kabullenilir bir tarafı olduğunu anlamak mümkün.

Çünkü kehanete göre; 21 Aralık 2012 de (21.12.2012) de dünya sona erecek kıyamet kopacak. Şirince’ye bir şey olmayacak çünkü Şirince’de irili ufaklı 40 kadar manastır var. Meryem Ana’nın öldüğüne inanılan M şeklindeki mağara da Şirince’de. Dolayısıyla Şirince olanların hayatı kurtulacak.

 

Gördüğünüz gibi olayı Hıristiyan bakış açısıyla anlamak mümkün.

 

Buna göre Angelina Jolie, Brad Pitt, Messi ve ailesi, Tom Cruise gibi ünlülerin buraya akması da mantıklı.

 

Bizimkilere n’oluyor onu anlamadım.

 

Yılmaz Erdoğan, Belçim Erdoğan, Cem Yılmaz, eşi, çocuğu, Semra Özal ve torunları...

 

Bizimkiler de ünlülerle tanışıp, sosyalleşip, sinerji yaratmaya gidiyor olsa gerek.

 

Gerçi hep beraber birileriyle mağarada kalınacaksa (mağarada mı olacaklar o gece acaba?) ben de Brad Pitt’le bir mağarada olmayı tercih edebilirim.

 

Yani “Şirince’ye akacağı” söylenen bizim ünlülerin Maya kehanetine inandıklarından değil bu “sosyetik” buluşmanın parçası olmak istemelerinden kaynaklandığını düşünüyorum.

 

Yine de kıyamet kopsa (bu arada 20.12.2012 daha makul bir tarih değil mi kıyamet için? Sayılar daha sıralı olmuyor mu böyle???) ve dünya üzerinde sadece bu mağara kalsa, insanlık bu mağaradakilerden yeniden başlayacak olsa...

 

Bir düşünsenize! İnsan ırkı, Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Messi, Belçim Erdoğan, Tom Cruise gibi isimlerden yeniden oluşuyor.

 

Bütün insanoğlu, güzel, zeki, yakışıklı, zeki, eğlenceli, sportmen... (Semra Özal ve torunlarını dışarıda bıraktığımın farkındayım ama yeni dünya için bir görsel şölen kuruyorum şuan...).

 

Diğer galaksilerde yaşayanların yeni dünya ve yeni model insanoğlunu görünce dibi düşer mi düşmez mi bana onu söyleyin...

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
GENÇ SEVGİLİ KAZASI
HATİCE ASLAN AYRILMIŞ
ZAYIFLIĞI, HADİSE OLDU
GECEYE DAMGASINI VURDU
KADIN HOŞ AMA FRİKİK KÖTÜ
10 ÜZERİNDEN 8...
PINAR ALTUĞ AYAR VERDİ
IVANA SERT'İ SERT ELEŞTİRDİ
TUBA/MİRGÜN/EVRİM
ŞAŞIRTAN SON YOK

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ATEŞİN DÜŞTÜĞÜ YER!
IZ BIRAKMADAN!
"BENİM İÇİN MÜZİK VE ...
DÖVÜLMÜŞ EN SEKSİ KADIN!
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
2013 BAROK DESENLERİN YILI
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :