Okunma Sayısı: 20452
CANLI YORUMLAR

KADIN HOŞ AMA FRİKİK KÖTÜ

10 üzerinden 8...

Hatice Aslan’ı tanıdığımız diziyi herkes hatırlıyor değil mi? Ferhunde Hanımlar’da oynuyordu. Daha sonra Nuri Bilge Ceylan’ın Üç Maymunuyla Cannes Film festivaline gidince duruşu da popüleritisi de değişti.

Hatice Aslan’ın oyunculuğu hakkında yorum yapmam doğru olmaz, çünkü bildiğim bir husus değil. Ancak Nuri Bilge Ceylan kendisine başrollerden birini verdiyse işini iyi yapıyor olmalı.

Geçen kış kendisini kışlık bir otelde genç sevgilisiyle çılgınca dans ederken fotoğraflayan magazinciler bile ağırlığını yerinden kaldıramadı.

Zannederim, estetiksiz yüzü ve göz kenarındaki çizgileri (ne kadar antipatik bulan sayısı çok da olsa) ona bir kimlik katıyordu…

Bence tabi…

Göğsünün (göğüs burada mecazi) kılı ağırmış adamlar 19 yaşında “modellerle” gezip tozarken, Hatice Aslan 3 yaşında damla gezsindi yani…

Kimse sanıldığı kadar umursamadı.

Şimdi de Arzu Kaprol defilesindeki frikiki ile magazin gündeminde kendisi.

Ben fotoğrafa baktım.

Tekrar baktım.

Fotoğrafı büyültüp öyle baktım.

Yaşını düşündüm.

Ve şöyle geçti aklımdan;

Elbisesi hoş, çizmeler hoş, saç modeli hoş, bacaklar yaşına göre gayet başarılı. Keşke bacak bacak üzerine atıp, öyle yandan dekolte verseymiş.

Bu frikik çirkin.

Ama kadın hoş.

O yüzden kendisine 10 üzerinden 8 veriyorum.

2 notu külodu göründüğü için kırdım. Geri kalan 8 puan ise estetiksiz de hoş olunabildiğini gösterdiği için kendisine gidiyor.

Haber: Mehtap Erel

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
GENÇ SEVGİLİ KAZASI
HATİCE ASLAN AYRILMIŞ
PINAR ALTUĞ AYAR VERDİ
IVANA SERT'İ SERT ELEŞTİRDİ
MAYA TAKVİMİ ÜNLÜLERİ
VE ŞANSLI ŞİRİNCE
TUBA/MİRGÜN/EVRİM
ŞAŞIRTAN SON YOK
ZAYIFLIĞI, HADİSE OLDU
GECEYE DAMGASINI VURDU

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1
çiğdem coskun
Cevapla çiğdem coskun
23.10.2012 15:35:22
süpersin Mehtap, ben de 8 verdim :))
Cevap Yaz
bûya
Cevapla bûya
19.10.2012 09:00:36
çok eğlenceli bir yorum olmuş:)) evet frikik kötü olmuş ama kadın hoş, kırışıklara rağmen. ayrıca botokslu zombi gibi olmaktansa böylesi daha iyi ve güzel... bayıldım bumagazin kısmına:))
Cevap Yaz
1

KATEGORİNİN HABERLERİ
KAYINVALİDELERDEN DEMEÇLER
TUBA/MİRGÜN/EVRİM
KADIN KODU!
ÖMÜR GEDİK ALBÜM ÇIKARDI
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
YENİ YILDA DENEYİN
O KADAR DA SEKSİ DEĞİLLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :