CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

17 EYLÜL HAFTASI

Burcunuz ne diyor?
17.09.2012

KOÇ BURCU

Ay terazi burcunda olumlu gelişiyor ancak salı günü saat, 12:00-16:00 arasında burcun son gününde doğanlar dikkat etsin. Ayın Satürnle yaptığı açı, burcun sonunda doğanları ters etkiliyor. İşle ilgili karışıklıklar olabilir. Geçmişte kalan ama hala çözülemeyen sorunlar, sorumluluklar önünüze konacak ve sizi zorlayacak. Hiçbir işinizi yarım yamalak yapmamalısınız. Sebat göstermelisin ve sabırlı olmasın. Ya sabredeceksiniz ya da olaylar sizi istemediğiniz noktalara getirecek.

BOĞA BURCU 

Haftaya Venüsün olumsuz etkisiyle başlayacaksınız. İlişkileriniz biraz bozulabilir. Yaşam kalitenizde biraz düşme olabilir. Keyifsiz olabilirsiniz bu dönemde. Ayrıca maddi anlamda sorunlar yaşayabilirsiniz. Siz, zaten sabit fikirli bir burçsunuz, bu sebeple bunları yıkmanız gerekiyor. Değişimi kabul etmelisiniz, belki bu sayede hayatınız da değişebilir, heyecan gelebilir. İnat etme huyunuzdan vazgeçin. Çarşambadan sonra haftanız güzel geçecek. Olaylar sizin lehinize olacak.

İKİZLER BURCU

Bu hafta sizin için sıcak, keyifli zamanlar gösteriyor. Perşembe günü 18:00-23:00 saatlerine dikkat etmelisiniz. Siz daldan dala konan, uçarı, havai bir tipsiniz, ilişkilere önem verirsiniz. Belki biraz daha ilişkilerinizi önemseyeceksiniz, gizli saklı ilişkiler içine girebilirsiniz. Aman kendinizi hiç riske etmeyin. Olmadık hayaller peşine düşmeyin, cinsel dürtülerinizi kontrol edin. İyimser baktığınız, her şeyi keyifli gördüğünüz olayların, yüzünüze çarptığını hemen anında algılayabilirsiniz. Yasalarla, kanunlarla ilgili bir işiniz varsa burada bir bozulma, huzursuzluk baş gösterebelir. Abartıdan uzak durun, bütçenizi kontrol altında tutun. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

YENGEÇ BURCU 

Ay Terazi burcundan geçecek ve Satürnle kavuşacak. Geçmişi özleyebilirsiniz. Üstünü örtmek istediğiniz olaylar olabilir. Kimisin de geçmiş özlemi olacak kimisi de geçmişi maziye gömme duygusu olacak. Salı günü 12:00-16:00 saatleri arasında zamanla ilgili bir yarışınız olacak. Zaman size yetmeyecek. Hep aynı zamanları yaşamaktan sıkılacaksınız. Çarşamba rahatsınız. Yüreklenecek, cesaretleneceksiniz. Perşembe günü biraz keyfiniz kaçabilir. Duymak istemediğiniz sözleri duyabilirsiniz. İletişim araçlarında biraz bozukluk olabilir. Beklediğiniz haberler gelmeyebilir, gelen haberler yanlış olabilir. Hafta sonu, çok rahat etmeyebilirsiniz. Bu hafta sürekli bir iniş çıkış olacak. İyi zamanları iyi değerlendirin. Kötü zamanlarda kabuğunuza çekilin ve huzuru içinizde arayın.

ASLAN BURCU 

Hala gökyüzünden güzel ve müjdeli haberler var. Bu hafta en iyi burçlar arasında neredeyse en üst sırasındasınız. Çarşamba günü 14:00-17:00 arasında belki de ilişkilerinizi biraz zedeleyebilir. Hoşnut olmadığınız bir ilişkiyi sürdürmeye zorlandığınızı düşenebilir, o ilişkiden sıkılmış olabilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişinin sizden beklentileri, sizi rahatsız edebilir. Bu zaman aralığında Venüs ve Akrepteki ayın ilişkisini böyle harmanlayabiliriz. Bu noktada taviz vermemeye, kendinizi korumaya, ilişkinize sahip çıkmaya özen gösterirseniz onun dışında yapacak başka da bir şey yok. Bilinki her şey sizin için çok keyifli olacaktır.

 BAŞAK BURCU

Hafta başı perşembeye kadar gayet iyi gidiyor. Her şey sıradan ilerliyor. Güzel, her şey rayında bir zaman dilimi var önünüzde. Sonra akrep burcuna gelen ay neptünle sertleşecek. Rüyalarınız ilginçleşebilir. Aldatıldığınızı, kandırıldığınızı düşenebilirsiniz. Hayal kırıklığına, düş kırıklığına karşı hazırlıklı olun. Gerçeklerden ayrılmayın. Zanlarla hareket etmeyin. Rüyalarınızı ve sezgilerinizle hareket etmeyin.

TERAZİ BURCU 

Ay terazi burcunda. Gayet rahatsınız. Duygularınız ön plana çıkacak. Çevrenizdeki insanlar ve aileniz sizin için önemli olacak. Evle ilgili birtakım değişiklikler olabilir, evinize yeni bir şeyler alabilirsiniz. Lükse kaçarsanız bütçeniz zorlanabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Bıkkınlık ve bezginlik yakanıza yapışmasın. Geçmişi geçmişte bırakın. Yolunuzda ilerlemeye devam edin. Karabulutları hiç önemsemeyin, güneş yeniden sizin için parlayacak. Yenilikler ve sürprizlere açıksınız. Perşembe günü hiç duymadığınız, beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Haftasonunda ay oğlak burcunda. Karamsar ve içe kapanık olabilirsiniz. Endişeli ve vesveseli olabilirsiniz. Endişelerinizden, kaygılarınızdan kurtulun lütfen.  

AKREP BURCU

Haftanın ilk günü ilişkileriniz biraz bozuk. Bu kısa süreli bir olay olacak. Bu durum değişecek. Ay Akrep burcunua geçecek ve marsla birlikte hareket edecek. Aradığınız bir ilişkinin yeni bir aşk da başlayabilir. Hayalini kurduğunuz bir ilişki karşınıza çıkabilir. Bu günlerde tanışacağınız kişilere dikkatlice bakın derim. Hafta oldukça iyi geçiyor. Hiçbir şekilde sizi sarsacak, tadınızı kaçıracak bir negatif bir etki yok. İçiniz ve dışınız aynı hareket edebileceksiniz. Sizi bu hafta nasıl düşünüyorsanız öyle hareket ederken göreceğiz.

YAY BURCU

Yeni bir haftadayız. Son derece güzel geçecek bir hafta olacak. Haftaya gayet güzel olaylarla başlanıyor. İkili ilişkilerde iyisiniz, işinizde başarılısınız. İşinizde terfi alabilirsiniz. İş değişikliği olabilir. Maddi yönünüzü de destekleyecek bir imkan elde edeceksiniz. Sürpriz bir şekilde güzel iltifatlar alabilirsiniz. Bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Her şey iyi giderken, bir şeyi daha iyi yapacağım çabası her şeyi bulandırabilir. Hiçbir şeyi bozmamaya, dengeyi korumaya özen gösterin. Hem sizi hem karşınızdakini üzebilirsiniz, bu sene her şeyi olduğu gibi yaşayın, ekstra bir çabaya gerek yok.

OĞLAK BURCU

Aslında bu hafta çok güzel bir hafta gibi görünmüyor. İşten başka bir hayatınız varmış gibi, çok daha yoğun çalışacaksınız. Her türlü negatifliğin, olumsuzluğun, etkinin dışında gelişen olumlu bir şey var. O da; iş dışında tensel zevklere ihtiyacınız olduğunu gösterir. Gökyüzü, daha farklı duygularla hayatı algılamanız ve yaşamanız gerektiğini söylüyor, siz de bunu karşılıyorsunuz. Para kazanmanın, çalışmanın dışında da bir dünyanın olduğunu ve buradan da haz alınabileceğini idrak edeceksiniz ve mutlu olacaksınız.

KOVA BURCU

Dikkat etmeniz gereken bir zaman dilimi var. Çarşamba günü saat 14:00'dan gece yarısına kadar dikkatli olmanızda fayda var. Bunun dışında bütün bir hafta güzel geçecek. Çarşamba günü geçmişteki yaşanmışlıklarınız, kayıtlarınız ve tecrübelerinizle, ikili ilişkileriniz, sosyal ilişkileriniz, istekleriniz, arzularınız, çıkışlarınız, cesaretleriniz, ani patlamalarınız hayatınızı olumsuz yönde değiştirebilir. Para pul işlerine dikkat edin. Çok fazla kimseyle rekabete girmemeye özen gösterin. Geçmişteki bazı tecrübelerinizi yabana atmayın. Anneyle, kadınlarla hiçbir şekilde zıtlaşmayın, saygı çerçevesinde hareket etmeye gösterin.

BALIK BURCU

Mevsim ilerliyor artık sonbahar iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Hayalleriniz daha net olacak. ufkunuz açılıyor. Düşünme, yaratma, sanatsal faaliyetler artabilir, düş kurmanıza sebep olacak gelişmeler olabilir. Kreatif çalışmalar içinde olabilirsiniz. Bir ilişkide hayal ettiğiniz aşamalar gerçekleşebilir. Bu hafta adımlar atılabilir. Ancak bu hafta perşembe günü 18:00-23:00 arası ile cuma günü 20:00 saatlerine dikkat etmenizde fayda var. Bu zaman diliminde iyi niyetli hareket ederseniz zararlı çıkabilirsiniz. 

Burç yorumlarınızı izlemek için tıklayın... 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :