Okunma Sayısı: 9591
CANLI YORUMLAR

AYAKKABI DEĞİL ÇORAP

Trumpette ile ikonluğa

Trumpette, ayakkabı görünümüyle dikkat çeken, renkli ve eğlenceli çorap tasarımlarıyla annelerin, rahatlığıyla da bebeklerin vazgeçilmezi arasına giren bir marka.

Çocuk doktorları bebeklerin ayak kaslarının gelişimi için artık sağlık açısından ayakkabısız yürümeye başlamalarını öneriyor. Trumpette çorapları ayakkabı görünümündeki tasarımlarıyla ilk adımların atıldığı bu dönemde de ailelerin vazgeçilmezi. Altlarındaki kauçuk bazlı Trumpette yazısıyla bebeklerin kaymasını engelliyor. 0-2 yaş bebekler için üretim yapan Trumpette markası, Bogi Tekstil distribütörlüğüyle Beymen Kids’lerde satışa sunuluyor.

Hollywood dünyasının  moda ikonuna dönüşmüş anneleri çocuklarının kıyafet seçiminde Trumpette markasını tercih ediyor. Trumpette her sezon yeni ürünlerini tüketicilerine sunmasının yanı sıra Trumpette’in ürünlerinin %85’ten fazlası daima üretilerek Trumpette’i vazgeçilmez bir marka yapıyor. Trumpette, çoraplarının yanı sıra modayı takip eden ayakkabılarıyla da trend yaratıyor. Yaz aylarında bez ayakkabılardan, leopar desenlere kadar farklı alternatifler sunan Trumpette özellikle lofer tipi ayakkabılarıyla bebeklere tarz katıyor.

 

 

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ASİ VE ERKEKSİ
HER BEDENE UYGUN...
GÖZÜ ÇAPAKLANIYORSA
ENFEKSİYON OLABİLİR!
MİNİ iPHONE MİKROSKOBU
GÖZÜMDEN HİÇBİR ŞEY KAÇMAZ!
ŞIK VE KARİZMATİK DAMATLAR
FİT, DİNAMİK SMOKİNLER
KALE İLE ŞIK BANYOLAR
İNCELİKLİ BOND KOLEKSİYONU
BEBEĞİNİZİN BANYO SAATİ
SUYLA MÜCADELE ÖNCESİNDE...
YENİDOĞAN TEMİZLİĞİ
SİLEREK TEMİZLEME YÖNTEMİ
 STANDARTLARIN ÖTESİNDE
ERKEKLER SAAT SEVER
İKİZLERİNİZ Mİ VAR?
LEYLEKLER GETİRMEDİ ELBET
AŞIK OLACAKSINIZ
KAŞMİR VE MERSERİZE...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BEBEĞİNİZ BÜYÜDÜ...
TUVALET ALIŞTIRMA KÜL...
YIKANABİLİR BEBEK BEZLERİ
BEBEĞİNİZ SEYAHATTE
İLGİLİ VİDEOLAR
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
İSTANBUL'DA RAMAZAN HAREKETLİLİĞİ
YENİ YILDA DENEYİN
BAZILARI KASLI SEVER
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :