CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

BURCUNUZ NE DİYOR

Bu hafta sizi ne bekliyor?
24.07.2012

KOÇ BURCU

Sevgili koçlar… Bu hafta gökyüzünde bir  değişim söz konusu... En önemli gösterge,  güneşin  burç değiştirmesi olacak.  Artık yengeç  burcunun etkisinden kurtulacaksınız.  Güneş,  burç  değiştirip  aslan burcuna  geldiğinde sizin için “oh yarabbi şükür”  diyebileceğiniz, rahat bir nefes  alabileceğiniz  güzel  bir zaman  gelecek.  Geçen  haftada yeni  ayın doğumundan  önceki  zamanlardaki  gerilimler, yoğunluklar,  zorlu  günler  kendisini  iyiden iyiye unutturacak. Huzura doğru yol  alınacak ancak yol henüz  dümdüz  aydınlık  değil.  Biraz sıkıntı olacak ancak bunlar koç burcu için hiç de aşılmayacak şeyler  değil.  Bu hafta hem sakinlik hem rahatlık söz konusu;  dolayısıyla sizin için iyi bir hafta  diyebiliriz.  İş konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Planlı programlı olmalısınız.

BOĞA BURCU 

Sevgili  boğalar. 23 temmuz haftasında  gökyüzünde iyi şeyler görünmesine rağmen dikkatli olmalısınız. Özellikle hafta ortasında dikkat etmelisiniz; çünkü  ay, akrep burcundan geçecek.. Ay ile sizin güneşiniz  ters açı yapacağı için birtakım huzursuzluklar,  çelişkiler, gerilimler yaşanabilir.  Merkür’ün  ve Güneş’in  sert  açısı kendinizi iyi hissetmeyeceğiz  anlamına  gelebilir. Sağlıkla ilgili negatif  haberler  oluşabilir. Ya da hayatınızdaki  erkekler,  babanız,  amiriniz  ya da  erkek  kardeşiniz  hakkında iyi haberler  almayabilirsiniz. İlişkileriniz biraz  gerilime dönüşebilir.  Sonra Merkür  ilerleyecek  ve  güneşle  kavuşacak.  Bu  noktadan sonra haberlerin rengi  değişebilir.  Yine de bu zamandaki  haberlere temkinli  ve dikkatli yaklaşın. Paniklemeyin.  Sabırlı  olun.  Gerçeğe doğru ilerlemeye çalışın.

İKİZLER BURCU

Sevgili ikizler. Siz İkizler burcu için bu sıcak havaları daha da çekilmez  kılacak bir  gökyüzü  konumu  yok.  Venüs  ve Jüpiter  burcu  sizin burcunuzda.  Yani şans, bolluk, bereket, aşk ve sevgi  burcunuzun üstünde.   Keza sosyal  ilişkiler ve para da  Jüpiter’den size doğru gelmekte.  Ne planlarsanız, ne isterseniz  harekete  geçtiğiniz  takdirde  sizin  olacaktır.  Her şey yolunda  gözüküyor.  Önünüze  kimse  set  çekmeyecek; tam  aksine sizi destekleyecekler.  Size fırsatlar, kapılar ve yollar açılacak. Aşk hayatınız  güçleniyor. Yeni aşklar yaşanabilir.  Veya  süregelen bir ilişkiniz varsa sizi mutlu  edecek.  Ailenizle, kuzenlerinizle  ve komşularınızda  ilişkileriniz son derece başarılı geçecek.  Fakat  dikkat etmeniz  gereken  Cumartesi  günü  saat  10:00 ile 14: 00 arasında fazla seçenekle karşılaşacak  olmanız.  Bu durumdayken  gereksiz  şakalardan  ve  esprilerden  kaçınmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili  yengeçler.  Artık  güneş  sizin burcunuzdan  yavaş  yavaş  uzaklaşıyor  ve bir sene boyunca güneş,  sizin  burcunuza  uğramayacak.  Ama hala zamanınız var. Güneş,  yaşadığınız  tüm  zorluklara rağmen  sizi  desteklemeye  devam  etmekte. Eğer  güneş,  size bu kadar güç  ve  enerji  katmasaydı  belki  daha  ağır ve kendinizi  daha bedbin hissedebilirdiniz.  Hafta  ortasında  gerçekleşecek  olan Neptün  -  Ay ilişkisi size olumlu yansıyacak.  Hayal ettikleriniz karşınıza gelecek.  Hiç  ummadığınız  biri hayatınıza girebilir. Haberler  alabilirsiniz. Bu dönem çocuk yapmak isteyenler için çok iyi bir zaman olabilir. Cinsellikle ve bebekle ilgili hayatınızı etkileyecek  gelişmeler  kapınızda.  Cuma  günü Uranüs,  size süprizler  ve yenilikler  katabilir.

ASLAN BURCU

Sevgili  aslanlar. Haftanın ilk günleri gayet  iyi ve sakin  geçecek.  Çarşamba  gününe kadar  Venüs, Uranüs  ve  Jüpiter  size  güzel açılar yapıyor. Perşem be  günü  Güneş’in ve Merkür’ün  aslan burcuna  geçmesiyle birtakım  beklenmeyen olayların  gelişmesi  gözlenebilir. Güneş ve Merkür ile birlikte işle ilgili, babayla ilgili ya da sağlıkla ilgili birtakım haberler ve bilgiler edinebilirsiniz . İş ve öğrenimle ilgili bilgiler alabilirsiniz. Sağlık konusuna  eğilebilirsiniz. Biraz bilgi eksikliği karşınıza sorun olarak çıkabilir. Gurur  ve kibirden uzak durmalısınız. Bunların  dışında haftasonunuz  gayet i yi geçecek. Şimdiden  doğum gününüz kutlar , tüm hayallerinizin  gerçekleşmesini  dilerim. İnşallah her şey gönlünüzce  olacak.

BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar…  Sıcaklara ve Neptün’e dikkat etmelisiniz.  Ay önce terazi , sonra akrep  sonra  yay burcunda olacak. Terazi ve yay burcunda olma hali siz başaklar için pek rahat bir zaman değil.  Ama akrep  burcundaki  ayın konumu, sizi oldukça iyi kılacak. Haftasonuna kadar bir sorununuz olmayacak. Sakin, sıradan, günlük işlerle ilgileneceksiniz.  Cumartesi günü Jüpiter’in negatif etkisi var. Para kayıplarınız  olabilir. Keyifsiz  olabilirsiniz. Çok  şey  beklerken az şeyle yetinmek zorunda kalabilirsiniz.  Neptün, balık burcundan size  hiç olumlu sinyaller göndermiyor. Beklemediğiniz  yerden gelen hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Özellikle duygusal hayatınız alt üst olabilir. Birtakım karışıklıklar, ayrıntılarını bilemediğiniz, anlam veremediğiniz  bazı kimseler  karşınıza çıkabilir. Hayatınıza hiç kimseye karıştırmamalısınız. Kendi hayatınıza kendiniz yön vermelisiniz.  Cumartesi günü saat 22:00 ile 02:00 arasında hiçbir olayı abartmayın ve dışarıda kalmayın. Kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir yerde kalmanızı  öneriyorum.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler. Güneş bu haftadan sonra  sizi rahat bırakacak. Ancak Çarşamba gününe kadar riskli ve sevimsiz  zamanlarınız olabilir. Daha sonra iyi zamanlar sizi bekliyor.  Burcun başında doğanlar Mars’tan, Plüton’dan  ve Uranüs’ten  etki alıyorlar. Mars,  burcun ortasında doğanlar için etkili olacak.  Burcun sonunda  doğanlarda  ise  Satürn’ün  etkisi  görünüyor.  Birinci grupta doğanlar, yani ayın 24’ü ile 4’ünde doğanlar,  yenilenme durumundalar. Onlar için her şey değişecek.  Burcun ortalarında doğanlar,  yani ayın  4 ile 14’ünde doğmuş  olanların cesarete ihtiyaçları olacak. Cesaretlerinin  ve  şanslarının  etkisiyle treni  bu kez  kaçırmayıp tam vaktinde yakalayabilirler. Burcun sonunda doğanlar ise yavaşlıyorlar. Araya mesafeye koyuyor, ilişkileri  soğutuyorlar. Ancak bunlar haftasonuna kadar sürecek. Her şey haftasonunda  daha farklı ve keyifli görünüyor.    

AKREP BURCU 

Sevgili akrepler…  Sizde  geçen  haftaki  sakinlik sürecek.  Ancak güneş teraziden geçerken haftanın başında çok keyifli olmayabilirsiniz. İçinizi bir huzursuzluk kaplayabilir. Güneş,  aslan  burcuna geçtiğinde  sizin için de sert bir açı oluşturacak.  Duyduğunuz  sözlerden rahatsız olabilirsiniz. Dedikodulara adınız karışabilir. İstemediğiniz olaylara  sürüklenebilirsiniz.  Dedikodulara  kulağınızı tıkayın.  Hayatınızı ve davranışlarınızı bu dedikodulara göre kurarsanız hayatınız en büyük hatasını siz yapmış  olursunuz.  Başkalarınızdan duyduklarınızla değil vicdanınızın sesiyle hareket etmelisiniz.

YAY BURCU

Sevgili  yaylar…  Güneşin  yengeç  burcundan  çıkıp aslan burcuna  gelmesi sizi  olumlu etkileyecek.  Daha  sağlıklı, daha istekli, daha kendinize güvenli  ve daha  sağlıklı olduğunuzu  hissedeceksiniz.  Doğayla  iç içe olmak size büyük  bir enerji  ve güven  verecek.  Buradan  aldığınız enerji  ve güç sayesinde iş hayatınızda  başarılı olacaksınız. Ay,  yay burcuna gelip Neptün ile  sert açı yaptığından Cumartesi  saat  10:00 ile 14:00 arasına dikkat ederiniz  bu hafta  hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. 

OĞLAK BURCU

Sevgili  oğlaklar…  Güneşin  yengeç  burcuna  geçecek  olması sizin için çok iyi olmayacak.  Bununla  birlikte keyifsiz  olabilirsiniz. Sevimsiz olaylar, tırmanabilir. Burcun ortasında doğanlar, Mars’ın etkisiyle daha iddiacı ve daha hareketli  olacak. İnatçılıktan ve iddiacılıktan kaçınmalısınız.  Kaçınmadığınız  takdirde büyük hasarlar  ve kayıplar verebilirsiniz.  Çarşamba  sonrası  yeniden keyifli  zamanların oluşacağı bir dönem  gelecek.  Hafta  sonuna  doğru  düşlediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. İç dinliği, rahatlığı ve huzuru  yakalayacaksınız.

KOVA BURCU

Sevgili  kovalar…  Güneş,  yengeç  burcundan aslan burcuna geçeceği için sevimsiz durumlar bitiyor. Böyle olunca güzel haberler ve aldığınız haberlerle kendinizi iyi hissetmeniz mümkün görünüyor. Eksikliklerinizi tamamlamak adına eğitim – öğretim alanında çalışabilirsiniz. Dil öğrenmek adına birtakım girişimleriniz olabilir. Eğitim ve kişisel gelişiminiz için doğru zamandasınız.

BALIK BURCU

Sevgili balıklar… Bu hafta her şey sizin için sakin gözüküyor. Ancak hafta iyi geçmesine rağmen cumartesi günü, ay burç değiştirip yay burcuna geçtiğinde Neptün ile ters açı oluşturacak. Anneniz ve kadınlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Küskünlükler ve kırgınlıkları abartmayın. Olayları büyütmemelisin. Yalandan kaçınıp doğruyu ve gerçeği ortaya koymalısınız.

Burcunuzla ilgili yorumları izlemek için tıklayın... 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :