Okunma Sayısı: 7231
CANLI YORUMLAR

HAYALLERİ DUVARLARINDA

Detaylar önemlidir

Çocuğunuzun odasını dekore ederken düşünmeniz gereken çok fazla ayrıntı var. En ideal seçimi yapmak için atlamamanız gereken konulardan biri de zihin gelişimi açısından geliştirici olması. Çocuklara şık, eğlenceli, onları yormayan ama yaratıcılıklarını besleyen ve ufuklarını açan bir alan oluşturmak öncül amacınız olmalı. Özellikle duvar dekoruyla bu amacı daha kolay yollardan gerçekleştirmek mümkün.

Famille Summerbelle markası, Fransız sahne dekor tasarımcısı Julie ve İngiliz eşi Simon, minik ortakları olan çocukları Ophelia ve Lucien ile oluşturdukları bir marka. Zevk sahibi, eğlenceli ve naturel. Tüm bu özelliklerini tasarımlarına da birebir yansıtan Julie ve Simon çifti çocukların odalarına hayal dünyalarını yansıtmalarında yardımcı oluyor.

Cıvıl cıvıl neşeli bir hava katan ürünlerin tasarımları hem kendilerinin hem de ailenin minik üyelerinin ortak beğenisi olduğuna dikkat çeken Famille Sumerbelle’in neşeli posterlerinde hem rafine bir zevk hem de çocuksu ruhu bir arada bulabilirsiniz. Ailenin her ferdini mutlu edecek bu detaylar sizi de çocuğunuz kadar heyecanlandıracak

Markanın tasarımlarındaki detaylar ve tekniklerse takdire değer başka bir konu. 

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
MODERN BANYO VE MUTFAKLARA
ESTETİK BİR DOKUNUŞ
EVİNİZİ ŞIMARTIN
MİRAGE MOBİLYA TASARIMLARI
MODERN, KONFORLU MUTFAKLAR
İNTEMA'DAN GENÇ SERİLER...
BATTANİYE ZAMANI...
SADECE ÜŞÜDÜĞÜNDE DEĞİL...
AŞKINIZ BANYONUZDA
LAVABOYU SEVGİ SARDI!
YAZ GELDİ EVLER ŞENLENDİ
İNCE EL İŞÇİLİĞİ DETAYLARI
KALE'DEN MODERN ÇİZGİLER
MUTFAKTA PAPAYA&TİMO SERİSİ
RUTUBETSİZ BANYOLAR
HAYAL GÜCÜNÜZ ISLAK MEKÂNDA
ODASI NE RENK OLSUN?
İŞTE SİZE BAZI TÜYOLAR
HALI YIKAMANIN PÜF NOKTASI
NASIL TEMİZLEYECEKSİNİZ...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ŞIK VE FONKSİYONEL
O'NUN ODASI
ODASININ İLHAM KAYNAĞI
BEBEK ODASI GÜNEYE BA...
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
YAŞLANMAK GÜZELDİR
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :