CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

SICACIK KOMBİNLER

Desenli kazaklar
15.11.2012

Geçen sezondan beri aztek desenleri aksesuarlarda, kıyafetlerde durmadan karşımıza çıkıyor. Ara ara desenli kıyafetler için kombin önerilerinde bulunuyorum, bu sefer de kışın içimizi sımsıcak tutacak desenli kazaklarla birkaç kombin önermek istedim.

 

Yazın renkler alabildiğince parlakken kışın içimizin karardığından bahsediyoruz. Sanıyorum bulutlar, havanın rengi ruh halimize yansıyor. Griler, siyahlar, lacivertlere bürünüyoruz. Hepsini çok sevsem de biraz kapalı bir görünüm vermiyor mu insana? Böyle durumlarda biraz desen, biraz ışıltı, biraz umut… Neden olmasın?

 

 

 

Sıcak renklerle kışın kasvetli etkisini değiştirebiliriz.

Biraz renk hem güneşsiz kalan rengimizi açar, hem de hareket katar. Desenli kazakların güzelliği de burada. Yazın popüler olan mint, rengini kışa uydururmuşçasına hafiften koyulaştırmış ve saksla uyum sağlamış. Bize de bunu gri, füme ve siyahla kombinlemek kalmış.

 

 

 

Benim en sevdiğim kombin ise aşağıdaki gibi, üstünde penguenlerle oldukça sevimli, ayrıca renk tercihleriyle de kış modundan sizi çıkaracak, belki de yaza dair hayaller kurduracak kadar renkli. Hem rahat, hem de hareketli. Kışın zor şartlarına ben hazırım der gibi.

 

 

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :