CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

YAKALAR BOŞ KALMASIN

Aksesuarla zenginleştirin
30.08.2012

Aksesuar bir kadının dolabında vazgeçilmezi… Farklı aksesuarla aynı kıyafetleri farklı havalara büründürmek gibisi var mı? Biz moda düşkünlerinin ufak zevkleri bunlar. Aksesuar çeşitleri o kadar geniş ki ve o kadar çabuk kendini yeniliyor ki, bazen hızına yetişmekte zorlanıyor olabilirsiz ama bazı aksesuarlar vardır zaman zaman şekil değiştiriyor gibi gelse, hatta eskisini bir anda unutturuyor gibi gelse de aslında vazgeçilemiyor. Siz sıkıldığınızı düşündüğünüzde dahi o ufak değişikliklerle kendini hissettiriyor. Kolye de böyle bir aksesuar, siz sıkıldığınızı söylüyorsunuz ama belki sizin sıkıldığınız sadece ufak kolyeler, belki sadece kolyelerde boncuk kullanımı. Yaz kış demeden kullanmaya devam ediyoruz. Ben de kolyeleri uzun süre önce farkına varmadan en çok kullandığım aksesuar ilan etmişim.

 

Yaz başından beri ise kolyelerde farklı bir akım mevcut, bir kolye artık kolye olmaktan çıkıyor artık bir yaka aksesuarı oluyor. Öyle ki ilkokul günlerimizde taktığımız yakalara kadar dönüş yaptık ve kolyeye form değiştirttik. Artık onun adı yaka oldu. Dantel formlarından, incili versiyonlarına, boncuklu olanlarından ister bebe yaka ister gömlek yaka dilediğiniz renk ve çeşidini bulabileceğimiz bu aksesuarlar son zamanlardaki gözdemiz oldu.

 

Metal versiyonları ise yine vazgeçilmez gözdelerimizden ve tasma kolyeler gibi bizi boğmadan rahat rahat kullanılabiliyor olması en güzel tarafı.  

 

İster alın, ister kendiniz yapın ama ne olursa olsun mutlaka yakalara bir göz atın. En sade kıyafetlerinize bile farklı bir hava katmanıza yardımcı olan bu aksesuarlardan benim hiç vazgeçmek gibi bir isteğim yok, ya sizin?

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :